مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی
تسهیلات بانکی

تسهیلات بانکی

همانطور که میدانیم عمده منابع مالی تامین شده برای واحدهای صنعتی از طرف بانکها صورت می گیرد. بانکها به دلیل وجود منابع مالی سرشار و فراوانشان این قابلیت را دارند تا در پرونده های کوچک و بزرگ سرمایه گذاری کرده یا اقدام به پرداخت تسهیلات نمایند. اما طبیعی است که انتخاب و شناسایی معتبر با درخواست همسو ممکن است عملی غیرقابل انجام باشد.

در چنین شرایطی مرکز مشاوره خدمات کارافرینی مگاشید با کمک کارشناسان مجرب خود، اقدام به راهنمایی و هدایت متقاضی نموده تا در کوتاهترین زمان، مدارک و مستندات مورد نیاز بانکها را تامین کرده و ارائه نمایند.

در این راستا یکی از موارد مورد نیاز بانکها داشتن طرح توجیهی فنی، مالی و استاندارد ومورد تایید است که این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان مختلف در زمینه ها علمی و فنی و مهر تایید مرکز مشاوره، این مشکل را برای متقاضیان مختلف حل نماید. همچنین با اصلاحات و تغییرات لازم و دفاع کارشناسی از آن، طرح توجیهی قابل قبول به بانک ارائه می نماید.

خدمات مشاوره ای قابلیت و سرعت دریافت تسهیلات بانکی برای متقاضیان را به مقدار زیادی افزایش خواهد داد تا مدیران صنایع بتوانند تمرکز کاری ذهنی خود را در طول مدت زمان فرایند دریافت تسهیلات به فعالیت کاری خود معطوف نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید