مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی

سرمایه پذیر هستم

چنانچه برای پروژه، طرح یا کسب و کارتان نیازمند سرمایه هستید، درخواست شما در گروه سرمایه پذیران ثبت خواهد شد.

برای این منظور نیز دو روش پیش بینی شده است:

الف)تکمیل فرم سرمایه پذیر: با تکمیل این فرم اطلاعات اولیه در خصوص نحوه جذب سرمایه و نوع پروژه و کسب و کارتان دریافت خواهد شد. که پس از تکمیل و ارسال آن از جانب شما، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و جزئیات بیشتری را دریافت خواهند نمود. بنابر نوع درخواست، اطلاعات پروژه به صورت هوشمند از طریق ابزار اطلاع رسانی و یا کارشناسان مربوطه به سرمایه گذاران ارسال می گردد. درصورت ابراز تمایل و علاقمندی از سوی هریک از سرمایه گذاران، ارتباط مستقیم میان طرفین و یا با حضور کارشناس جهت توافقات نهایی ایجاد می شود.

ب)ایجاد ارتباط مستقیم با مگاشید: شما در هر لحظه برای مطرح کردن درخواست خود، قادر خواهید بود با برقراری تماس و صحبت با کارشناسان ما، موضوع پروژه و درخواستتان را مطرح کرده و برای تامین سرمایه اقدام نمایید.

در این روش اطلاعات مورد نیاز توسط کارشناس دریافت شده و بنا به نوع درخواست در طبقه بندی مربوطه جهت معرفی به سرمایه گذاران ارسال می گردد. سایر مراحل همانند قسمت الف پیش خواهد رفت.

این پست دارای 6 نظر است

 1. سلام وقت بخیر
  بنده سرمایه پذیر هستم. ولی داخل سایت نه میتونم ثبت نام کنم. نه فرمی هست که ایده ام رو بنویسم.
  چطور ارتباط برقرار کنم.
  اگر امکانش هست تماس بگیرید.
  ممنون از سایت خوبتون

 2. باعرض سلام تقاضای دریافت مبلغ ۲۰ میلیاردتومان سرمایه آزاد برای پروژه کشاورزی راخواستارم بصورت فوری

 3. همراه ۰۹۳۸۱۵۸۷۵۰۰درخصوص جذب سرمایه آزاد

 4. باسلام بنده سالاری هستم مدیرواحد تولید فراوری دانه خام قهوه ومشتقات.جهت تامین مواداولیه باتوجه به فصل کار نیاز به سرمایه دارم لطفا راهنمایی ومساعدت نمایید تشکر

 5. سلام و درود بنده چندین طرح صنعتی از جمله پتروشیمی،نیروگاهی،فولاد،معدن و… دارم برای خرید تجهیزات نیاز به سرمایه گذار دارم کلیه مجوزات،زمین،خوراک آماده می باشد .تضامین داخلی وجود دارد و در بعضی از طرح ها خود سرمایه پذیر می تواند بین ۵ الی ۱۵درصد آورده نقدی داشته باشد. منتظر پاسخ شما و مجموعه محترمتان هستم. ارادتمند موسوی

 6. با سلام
  خدمت فعالان مشتاق تجارت امن
  اینجانب مدرک تحصیلی ام دیپلم می باشد ولی از سال 77 وارد بازار (پادویی) شدم و بعد از اتمام سربازی از سال82 بصورت جدی کارم را بصورت هدفمند شروع کردم ودر کنار کار در بازار و یکی کارخانجات تولیدی صنعت چرم شروع به کار نمودم. تفاوت من با هم دوره‌ای هایم فقط نحوه تفکر بود حقیر بجای مسافرت هایی همچون نخجوان بر خلاف دوستان گرانقدرم بر روی دانش روز و آموزش و تعلیم و نوآوری پرداختم ،و در همان کارخانه مذکور(MSL )از شاگردی به سرکارگری وبعد مدیریت تولید و بخاطر کسب علم همراه تجربه های بازار موفق شدم تا مدیریت فروش رو اداره کنم با عنایت خداوند تولید روزانه 6 کارتن را به صد کارتن افزایش و بغیر از ایران با اکثر کشورهای همسایه کار کردم.
  در این مدت قانون تجارت. حسابداری.برنامه های ثبت اسناد و بانکی و دوره های(MBA-DBL-BLS )ودر نهایت موفق به اخذ مدرک sicologi business (روانکاوی تجاری ) گشتمواز سال 91 نیزاز محل مذکور تسویه کرده وبرای خود کار کردم (زیر مجموعه های مختلف آموزش دیده و اجرایی ام عبارتند از [تبلیغات ناخودآگاه][مدیریت منابع انسانی بدون منابع مالی ][جامعه شناسی تجاری][تحلیل رفتار متقابل ][مدیریت اجرایی وفروش<>][ایجاد هرمونی از دارایی و منابع مالی و توانمندی مجموعه و…..تا مصرف کننده نهایی][برندسازی][اصول مذاکرات تخصصی]و……
  اینجانب در زمینه چرم و کفش_املاک_مواد اگانیک….
  اصل مطلب بعد ورشکستگی سال97اینجانب اکثرا با شرکت ،نهاد،کارخانه و….. که در حال ورشکستگی بودند قرارداد رسمی می بستم و ودر یک پروسه معقول آنجا را به سود دهی می رساندم که از جمله قایمارخزر،ماسه تهران نو و پردیس خزر میتوان نام برد.
  اکنون به لطف بزرگواران بنده را صفر مطلق می نامند.
  اگر سرمایه‌گذار را عدد یک (1)د نظر بگیریم چیدن صفرها (۰۰۰`۰۰۰)با من.
  خودم هم جزو فارغ‌التحصیلان غیر آکادمیک دانشگاه شریف تهران هستم .
  اکنون بدنبال یه سرمایه گذار هستم و یا هرxکه توانایی گفته هایم را داشته باشم هستم .
  در صورت تمایل به پیشرفت خود و بنده حقیر شماره تماسم را در ذیل صفحه می نویسم.(ساکن کرج)
  با تشکر
  س.پروینی
  09142335260-70

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید