مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی

مشاوره و آموزش کارافرینی

مشاوره کارافرینی

این جمله تاثیرگذار را هیچگاه فراموش نکنید: "وقتی شما در جایی استخدام می شوید، تلاش می کنید تا کارفرمایتان به آرزوهایش برسد."

بیشتر ما از نوجوانی آموخته اند تا تلاش کنیم و درس بخوانیم و دانشگاه برویم و بتوانیم در سازمان یا شرکتی مناسب استخدام شویم.

این مسیری است که بیشتر مردم دنیا در پی آن هستند و تلاش می کنند تا با ارتقای شخلی به درامد خود بیفزایند. اما افراد موفق و کسانی که خود را از سایرین جدا کرده اند تفکراتی غیر از این داشته اند.

این افراد کار در شرکتها را صرفا فرایندی آموزشی می دانند تا خود را در مسیر رشد قرار دهند. کارافرینان با برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت سعی می کنند زیر ساختها و امکانات پروژه خویش را آماده کرده تا در زمان مناسب آنرا اجرایی نمایند.

مهمترین عامل در ایجاد یک پروژه کارافرینی شناخت است. اشراف داشتن به تواناییهای فردی، دانش و امکانات مالی اولین فاکتور شناخت است. مرحله بعد آشنایی با شرایط بازار و نیاز به استفاده از خدمات یا محصولات ارائه شده پروژه کارافرینی است.

مراحل بعدی نحوه اجرای پروژه است که با بهره جویی از متخصصین در هر حوزه قابل است.

مرکز مشاوره کارافرینی این امکان را برای شما ایجاد می کند تا با شناخت امکانات و توانمندیهای فعلی خود بتوانید پروژه کارافرینی اختصاصیتان را ایجاد نمایید.

کارشناسان مگاشید با بررسی شرایط و الگوهای اجرا شده و تطبیق آن با قابلیت های شما برنامه ریزیهای لازم جهت اجرای زیر ساختهای و پایه ریزی امکانات را طراحی کرده و تا مرحله تاسیس و راه اندازی در کنار شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید