سرمایه گذاری در خودرو

 

بسیار پیش آمده که برای خرید خودروی مورد علاقه مقداری پول کم آورده ایم یا شرایط خرید ایجاد شده از طرف شرکت یا سیستم توزیع کننده خودرو مورد دلخواه ما نبوده است .

در همین راستا ، مگاشید با بهره مندی از سرمایه گذاران فضایی را فراهم کرده تا اشخاص مختلف با امکانات گوناگون بتوانند خودروی مورد علاقه خویش را در کمترین زمان تهیه کرده و از آن لذت ببرند.

 

بر این اساس فقط کافیست خودروی مورد نظر خودرا انتخاب نموده یا تهیه آنرا به کارشناسان مگاشید بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن خودروی دلخواهتان در پارکینگ منزلتان پارک شود.

یکی از امکانات ویژه در این سیستم امکان خرید اقساطی خودروهای نو و حتی دست دوم (از سال 1385 به بعد) است که میتوان تا 60 درصد ارزش آنرا به صورت اقساط پرداخت نمود. و دیگری  تامین سرمایه به همین میزان روی سند خودرو جهت رفع مشکلات مالی احتمالی و باز پرداخت به صورت اقساط میباشد.

فقط کافیست برای مشاوره رایگان با کارشناسان فروش مگاشید تماس گرفته و از جزئیات طرح آگاه شوید.

 

سرمایه گذاری در صنعت خودروسازی

با ارتقاء زندگی شهری در جوامع امروزی ،دسترسی و استفاده از وسایل نقلیه و خودرو بسیار آسانتر از سالهای پیش شده بطوریکه به یکی از الزامات زندگی مدرن بدل گشته است .

با لا رفتن تقاضا میطلبد تا شرکتهای خودروساز در چهان رقابتی نزدیک و پر هیجانی را در میزان کمی و کیفی محصولاتشان داشته باشند تا در این عرصه عقب نمانند .

در ایران نیز با وجود شرکتهای بزرگ خودروساز علاقمندی جامعه به سمت خودروهای خارجی است به همین منظور سرمایه گذاری در این بخش علیرغم وجود سیاستهای بازدارنده واردات خودرو از جمله کارهای پرسود است .

بنابراین یکی از سیاستهای مگاشید کنترل و سوق دادن سرمایه در بازه های زمانی متفاوت به سمت طراحی و تولید قطعات ، راه اندازی واحدهای مونتاژ و تولید خودرو و واردات خودرو میباشد . که این امر با تجمیع سرمایه چندین سرمایه گذار و پیرو آن بررسی دقیق و کارشناسانه به همراه تیم حرفه ای براحتی امکان پذیر شده و مگاشید این توان را دارد تا با ایجاد فضای مناسب  سرمایه گذاری در این بخش ، رونق دوباره بخشد.

 

روش مشارکت :

صاحبان صنایع و متخصصان و تمامی کسانیکه در این حیطه فعالیت دارند میتوانند با ارائه طرح توجیهی کامل و استاندارد درخواست خودرا اعلام نمایند تا کارشناسان مگاشید طرح ایشان را مورد بررسی قرار داده و نظر نهایی مبنی بر میزان و نوع سرمایه کذاری را مطرح نمایند .

اگر در این زمینه طرح جامعی وجود ندارد یا طرح کامل و استاندارد نباشد نیز میتوان با ارائه خلاصه آن کارشناسان را در جریان طرح قرار داد تا در زمان مناسب طرح توجیهی استاندارد و مناسب تصمیم گیری در سرمایه گذاری تهیه و تنظیم گردد.

با مشخص شدن مقدار سرمایه لازم و برنامه زمانبندی اجرای پروژه ، بخش حقوقی وظیفه تنظیم و عقد قراردادها را به عهده گرفته و اسناد مشارکت به صورت تاسیس شرکت جدید یا قرارداد مشارکت مابین سرمایه پذیر و  سرمایه گذار تنظیم میگردد.