پيام سرمايه و صنعت ايران

فضاي  معرفي پروژه ها

با ارائه خدمات مشاوره اي

مرجع اطلاع رساني  سرمايه گذاري

 

(با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

 

هفته نامه پیام سرمایه و صنعت ایران 25

هفته نامه پيام سرمايه و صنعت ايران يکي از ابزارهاي مهم اطلاع رساني است که با هدف ارائه و معرفي طرحها ، ايده ها و پروژه هاي نيازمند سرمايه براي علاقمندان و صاحبان سرمايه منتشر مي شود .

پس از گذشت يکسال و چند ماه از اولین انتشار اين هفته نامه تاکنون دهها طرح و پروژه به بيش از دو هزار سرمايه گذار معرفي شده که همين امر قابليت مناسب و منحصربفرد اين وسيله و تخصصي بودن آن در حوزه مالي و سرمايه گذاري را آشکار مي سازد .

علاوه بر این در هفته نامه پیام سرمایه و صنعت ایران مطالب مفید و محتوای تخصصی در موضوع اقتصاد و سرمایه گذاری، کارآفرینی، مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معرفی کارآفرینان موفق و شیوه های استفاده شده برای رسیدن به موفقیت در حوزه های گوناگون بیان میشوند.

در سياستگذاري جديد، انتشار هفته نامه پيام سرمايه و صنعت ايران تاکنون به مجموعه سرمايه گذاراني که صرفا مدل مشارکتي را مبناي سرمايه گذاري خود قرار داده اند ، صورت مي گرفت . اما از اين پس گروه جديد و بزرگي در قالب تامين سرمايه با دريافت ضمانت نيز به اين مجموعه افزوده شده اند . بدين ترتيب با درج و معرفي پروژه و درخواست خود در اين هفته نامه قادر خواهيد بود در کارامدترين و تخصصي ترين فضاي معرفي با موضوع تامين و جذب سرمايه به تحقق اهداف اقتصاديتان نزديک شويد .

روش ها :

 شما به دو روش قادر خواهيد بود از خدمات مشاوره اي مگاشيد بهره مند شويد .

روش اول: در اين روش کارشناسان به عنوان مشاور شما براي چگونگي ارائه و معرفي موضوع درخواست به سرمايه گذاران، خلاصه اي از طرح توجيهي پروژه (بازار، فني و مالي) تنظيم کرده و بر اساس فضا و ابعادي که انتخاب کرده ايد قالب درج در هفته نام را تهيه ميکنند..

البته براساس نوع پروژه ونظر کارشناسان ، فضاي مورد نياز متناسب طرحتان پيشنهاد مي گردد . که پس از تاييد شما در هفته نامه منتشر خواهد شد. چنانچه نياز به  توضيح و تفسير طرح از جانب سرمايه گذاران احساس شد نيز با کارشناسان ميتوانند در اين راه به شما کمک نمايند.

روش دوم: در اين روش شما فقط موضوع طرح و درخواست خود را مطرح ساخته و هيچگونه اطلاعات ديگري را منتشر نميکنيد. در اين حالت انتخاب موضوع و نحوه بيان آن با شما است و به صورت متن ساده براي سرمايه گذاران ارسال خواهد شد.

*در کل سرمايه گذاران علاقمند به موضوع درخواست ، امکان ايجاد ارتباط مستقيم با شما را خواهند داشت و تمامي تفاهمات و توافقات بطور بي واسطه ميان طرفين صورت خواهد پذيرفت.

براي دريافت اطلاعات تکميلي و اطلاع از جزئيات هزينه هاي انتشار در هفته نامه سرمايه و صنعت مي توانيد با ما تماس بگيريد .

کارشناسی: 02166577983