مگاشید در لغت به معنی " میلیون خورشید " است که استعاره از تابندگی میلیونها ایده و تفکر ، که در فضایی کنار هم جمع شده و پیرامون خود را روشن میسازند .

در یک جامعه بوده و هستند افرادیکه به سبب نبود امکانات و ...  نتوانسته اند به ایده های خلاقانه خود جامع عمل بپوشانند و به همین ترتیب صاحبان سرمایه که به دلیل عدم شناسایی محل مناسب سرمایه گذاری نتوانسته اند پول خود را در جهت درست و مولد به حرکت در بیاورند.

 نبود اطلاعات کافی ، عدم اعتماد و اطمینان ، نبود سیستم امکان سنجی پروژه ها برای اشخاص حقیقی و حقوقی و .... تمامی اینها مواردی هستند تا بران شدیم با ایجاد سیستمی نوین وبهره مندی از تجربه و دانش متخصصین و کارشناسان مجرب ، مکانی را ایجاد کرده تا سرمایه گذاران ، صاحبان مشاغل و متولیان پروژه های مختلف و ایده پردازان اقتصادی بتوانند برای پروژه های خود علاوه بر جذب مشتری ، شریک و سرمایه گذار داخلی و خارجی بیابند

.

 مگاشید مکانی است که استفاده از آن در قالب یک محیط مجازی برای عموم آزاد و رایگان بوده و قابلیتهای وب سایت به گونه ای طراحی شده اند که براحتی میتوان از آنها بهره جست . این امکانات بر پایه سه محیط طراحی شده اند که پس از ثبت نام در اختیار کاربر قرار میگیرند:

 الف) ایجاد صفحه اختصاصی و قرار گیری در یک جامعه مجازی

 به هر کاربر مگاشید صفحه ای اختصاصی تعلق میگیرد که میتواند با سایر کاربران ارتباط داشته و به تبادل اطلاعات بپردازد و گروههایی تخصصی در زمینه های شغلی ایجاد نماید .

 ب) امکان درج آگهی و صفحات اطلاع رسانی برای نمایش عموم در دسته بندیهای مختلف

 صاحبان مشاغل با ارائه محصولات و خدمات در گروههای مرتبط میتوانند به بهترین شکل ممکن به معرفی خود پرداخته و علاوه بر نمایش عموم ، قابلیتهای شغلی خویش را برای متخصصین و کاربران همگروه شغلی خود نیز بطور ویژه به معرض نمایش قرار دهند.

 پ ) امکان سرمایه گذاری در پروژه ها و دریافت سرمایه برای پروژه مربوطه خود

 یکی از اصلی ترین اهداف مگاشید ایجاد ارتباط میان صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و مشاغل است . به همین دلیل ابزاری در سایت فراهم شده تا کاربران بتوانند درخواستهای سرمایه ای خود را در قالب دو فرم سرمایه پذیر و سرمایه گذار ارائه نمایند . بدین ترتیب سایت پس از بررسی تقاضاها ، سرمایه گذار و سرمایه پذیرهایی را که مناسب یکدیگر میباشند را به هم ارتباط میدهد .

 پس از تایید پروژه ها از جانب سرمایه گذار ، کارشناسان مگاشید به بررسی امکان سنجی پروژه ها پرداخته و مراحل بعدی جهت مشارکت طرفین انجام میگیرد.

 

سایر اطلاعات مربوط به چگونگی عملکرد فرمها و ابزار سایت را میتوانید در قسمت راهنما مطالعه فرمایید.

بطور کلی ، هدف اصلی ایجاد مگاشید ایجاد پل ارتباطی میان سرمایه گذار و سرمایه پذیر است که پس از شناخت از هم مراحل اعتبار سنجی و امکان سنجی در پروژه ها نیز به عنوان خدمات جانبی مگاشید با استفاده از کارشناسان مجرب ، صورت گرفته تا ارتباط و مشارکت میان طرفین با اطمینان خاطر و خطای پایین ممکن گردد.

اگر صاحب سرمایه هستید و میخواهید در زمینه های اقتصادی مورد علاقه خود با صاحبان مشاغل و صنایع مشارکت نمایید کافیست به قسمت سرمایه گذار وارد شده و شرایط سرمایه گذاری خود را ثبت نمایید. این شرایط شامل مقدار سرمایه، موضوع مشارکت، مکان و زمان سرمایه گذاری و ضمانتهای مورد دلخواه شما مثل اموال منقول و غیر منقول ،محل اجرای طرح و ... برای مشارکت و سرمایه گذاری میباشند.
و چنانچه صاحب ایده و طرح اقتصادی یا پروژه در حال اجرایی هستید که برای انجام آن نیاز به منابع مالی دارید و حتی برای تکمیل خرید ملک یا خودرو و اموال ارزشمند دیگری با کمبود پول مواجه هستید میتوانید در قسمت سرمایه پذیر ثبت نام کرده و شرایط تقاضای خود شامل مقدار سرمایه ،موضوع درخواست، مکان و چگونگی توان بازپرداخت و همچنین نوع ضمانتهایی که میتوانید ارائه نمایید را مشخص نمایید تا در کوتاهترین زمان سرمایه گذار مناسب شما معرفی گردد

 

همچنین با بهره مندی از گروه کارشناسان حقوقی و مالی مگاشید این امکان برای کاربران وجود دارد تا قبل از سرمایه گذاری یا ایجاد پروژه ها و ایده های جدید از وجود موانع و ریسک های احتمالی مطلع شده و با آگاهی کامل از شرایط بازارهای داخلی و خارجی و نحوه استفاده از امکانات مالی و سرمایه ای جامعه ، اقدام به فعالیت نمایید.

 

مگاشید همیشه کنار شماست