بسته های آموزشی و کاربردی تهیه طرحهای سرمایه گذاری برای پروژه ها

 

با بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید طرح سرمایه گذاری پروژه هایتان را طراحی و تهیه نمایید.
با بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید این امکان برای شما مهیا خواهد شد تا طرح سرمایه گذاری پروژه مورد نظرتان را تهیه و تنظیم نمایید.

 

برای کاهش هزینه ها، امنیت اطلاعات و تعیین بهترین شرایط از لحاظ مقدار سرمایه مورد نیاز و تحلیل مالی پروژه، می توانید با استفاده از برنامه های آموزشی و روشهای ساده سازی شده توسط کارشناسان، طرح سرمایه گذاری را خودتان آماده نمایید.

 

*ارائه به زبان ساده و قابل استفاده برای عموم

 

*آموزش گام به گام و روان

 

*امکان معرفی پروژه به مجموعه سرمایه گذاران، بانکها و کلیه نهادهای مرتبط

 

*کاهش هزینه های اولیه در خصوص پروژه های کوچک و متوسط

 

*کاهش زمان در تهیه طرحهای سرمایه گذاری

 

*آگاهی از سرفصلها و موضوعات مورد اهمیت سرمایه گذاران در پروژه ها

 

*قابلیت تحلیل پروژه در شرایط مختلف و رفع اشکالات احتمالی

 

*یافتن مزایا و معایب پروژه که شاید به آنها پرداخته نشده باشد

 

*شناخت و آگاهی از جزئیات پروژه

 

*مستند سازی کامل و حرفه ای پروژه برای معرفی  به سرمایه گذاران و ...

 

*امکان تغییرات ساختاری در اجرای پروژه بر اساس طرح جهت کاهش ریسک و هزینه های احتمالی

 

*نزدیک کردن پارامترهای اصلی پروژه به واقعیت بازار

 

*پیش بینی شرایط مختلف بازار و امکان تعامل پروژه با شرایط

 

*کاهش ریسک

 

*قابلیت استفاده در پروژه های مختلف

 

*امکان تغییر اساسی در هر زمان و بررسی های لازم تا نزدیک شدن به شرایط مناسب

 

*بسیار مناسب برای صاحبان ایده و نوآوری

 

*مناسب برای خالقان استارتاپهای مختلف

 

*پشتیبانی کارشناسی

 

طراحی و تهیه این بسته آموزشی و کاربردی توسط مگاشید صرفا در راستای افزایش تعداد پروژه های موفق و کاهش هزینه های اولیه کارشناسی برای متقاضیان و افزایش آگاهی و دانش صاحبان ایده ها و طرحها جهت ارائه پروژه های موفق است.

 

محتوای بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید(بسته کامل):

 

*نرم افزارهای کاربردی جهت تهیه BP و FS

 

*آموزش گام به گام ازم برای استفاده از این نرم افزارها

 

*ارائه برنامه های ساده سازی شده برای جایگزینی برنامه های استاندارد و حذف موارد غیر لزوم

 

*دفترچه  طرح سرمایه گذاری

 

*راهنما و آموزش راه اندازی و اجرای پروژه مشابه

 

*ارائه پروژه نمونه جهت تکمیل موارد فوق

 

*فایلهای آموزشی و اجرایی برای ایجاد یک پروژه کارآفرینی به صورت متنی، تصویری و صوتی

 

*ارسال به صورت پستی به آدرس متقاضی

 

**این بسته ها شامل برنامه های کاربردی به همراه آموزش گام به گام و همچنین فایل ساده سازی شده جهت استفاده عموم و بر اساس پروژه در قالب فلش، سی دی و دفترچه های راهنما و دفترچه طرح سرمایه گذاری می باشد.

 

 

 

***هدیه مگاشید: پشتیبانی کارشناسی، معرفی و انتشار گزارش نهایی پروژه تکمیل شده در هفته نامه پیام سرمایه و صنعت ایران جهت معرفی به مجموعه سرمایه گذاران و مدیران صنایع سراسر کشور

تعرفه بسته های آموزشی و کاربردی طرح سرمایه گذاری:

بسته A بسته B بسته C
قابل استفاده برای تمام موضوعات ازقبیل صنعتی، کشاورزی، بازرگانی، خدمات و ... قابل استفاده برای استارتاپها و پروژه های IT قابل استفاده برای یک موضوع بر اساس انتخاب
349000 تومان 249000 تومان 149000 تومان
به همراه انتشار گزارش در ابعاد 1/2 صفحه در پیام سرمایه و صنعت ایران به همراه انتشار گزارش در ابعاد 1/4 صفحه در پیام سرمایه و صنعت ایران به همراه انتشار گزارش در ابعاد 1/8 صفحه در پیام سرمایه و صنعت ایران

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت بسته های آموزشی و کاربردی تهیه طرحهای سرمایه گذاری مگاشید با ما در ارتباط باشید.

گروه مشاورین کارآفرینی مگاشید با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

02166577983

02166915927

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

بسته های آموزشی و کاربردی با موضوعات پیشنهادی مگاشید جهت تاسیس و ایجاد پروژه های سودآور:

 

 

تمامی  علاقمندان به ایجاد و راه اندازی طرحهای سودآور و ویژه براساس تخصص، سرمایه و امکانات موجود، می توانند با دریافت بسته های پیشنهادی ، علاوه بر آموزش کامل و آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه، پروژه خود را طراحی و پیاده سازی نمایند.

 

در بسته های پیشنهادی میتوانید، با ثبت امکانات موجود خود در برنامه های ارائه شده، طرح کامل به همراه راهکارهای متناسب با آنرا، دریافت کرده و نسبت به ایجاد آن اقدام نمایید.

 

یکی از مهمترین بسته های پیشنهادی، طراحی پروژه های استارتاپی است که به جهت خواص فنی و ماهیت نوآورانه آن، ارائه اطلاعات میتواند امنیت طرح را با خطر مواجه نماید. از اینرو امنترین روش برای تهیه طرح سرمایه گذاری و اجرایی پروژه، تهیه و تنظیم آن توسط مالک ایده و پروژه است. از اینرو این بسته امکان طراحی و ایجاد پروژه استارتاپی شما را بطور کامل و استاندارد با آموزشهای مناسب فراهم می سازد.

 

فقط کافیست علاقهمندی، توان مالی و امکانات خود را بیان کرده تا بسته آموزشی و کاربری متناسب با شرایط شما بریتان ارسال گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت بسته های آموزشی و کاربردی تهیه طرحهای سرمایه گذاری مگاشید با ما در ارتباط باشید.

گروه مشاورین کارآفرینی مگاشید با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

02166577983

02166915927

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

چرا طرح سرمایه گذاری اهمیت دارد؟  چه زمان و کجا مورد استفاده قرار میگیرد؟

یکی از اصول و ابزار اولیه بررسی پروژه ها برای سرمایه گذاران، تحلیل بسته های سرمایه گذاری پیشنهاد شده از سوی مالکان پروژه هاست. داشتن اطلاعات از چگونگی و نحوه سرمایه گذاری و زمانبندی اجرای پروژه و نهایت مقدار سودآوری آن از جمله مواردی هستند که هر سرمایه گذار قبل از ورود به پروژه نیازمند آنهاست.

بسیار اتفاق افتاده است که طرح، ایده، ابداع و پروژه ای که از لحاظ ماهیت توانایی سودآوری بالایی دارد به دلیل عدم ارائه اطلاعات مفید امکان جذب سرمایه گذار را نمی یابد.

متاسفانه در ایران اکثر پروژه ها بدون برنامه ریزی و امکانسنجیهای اولیه آغاز میشوند و یا اگر طرحی هم برای آن پیاده سازی شده باشد صرفا محاسباتی بسیار ساده در حد برنامه ریزی های خانگی است. همین بی توجهی ها به برنامه ریزی های مالی و اقتصادی و شرایط بازار موجب میشود تا پروژه منجربه شکست شده یا سودآوری لازم را نداشته باشد.

بدین ترتیب برای توجیه و جذب سرمایه گذاران ارائه طرح های سرمایه گذاری الزامی است تا در گام اول بتوان با دلیل و مستندات کافی مزایا و حتی معایب و ریسکهای پروژه را نمایان ساخت. تا سرمایه گذاران بتوانند با آرامش و خیالی آسوده از شرایط کار در این مشارکت ورود کرده و منافع خود را تامین نمایند.

تهیه طرحهای سرمایه گذاری یک پروسه کارشناسی و تخصصی است و نیازمند داشتن دانش و مهارتهای مربوطه است. هر چه پروژه بزرگتر و فنی تر باشد الزام به بهره مندی از کارشناسان در تهیه طرحهای سرمایه گذاری بیشتر است. در بسیاری از پروژه  های بزرگ برای تهیه و تنظیم طرحهای سرمایه گذاری احتیاج به تیم کارشناسی است که در شاخه های مختلف اقدام به ارائه گزارشهای متنوع نموده و در نهایت بسته سرمایه گذاری در قالب تجمیع طرحهای کارشناسان آماده گردد.

طبیعتا تمامی این مراحل به سبب استفاده از تخصص و تجربه کارشناسان مشمول هزینه خواهد بود که مقدار آن متناسب با نوع و مقدار سرمایه گذاری متغیر است. ولی با توجه به پیش نیاز ورود به پروسه جذب سرمایه گذار ارائه آن الزامی است.

یکی از بزرگترین معضلات عدم جذب سرمایه برای پروژه ها، نبود اطلاعات مناسب و مستندات و محاسبات کارشناسی جهت توجیه سرمایه گذاران است. متاسفانه اکثر پروژه های ارائه شده فاقد اطلاعات مناسب برای جذب سرمایه گذاران هستند. یادآوری این نکته بسیار حائز اهمیت است که سرمایه گذاران هیچگاه اقدامی در خصوص پروژه ها و طرحهایی که فاقد اطلاعات کارشناسی شده و یا استاندارد هستند انجام نمی دهند هرچند که موضوع جذاب و خاصی هم داشته باشند.

مگاشید با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص و همچنین مجوز مشاوره کارآفرینی، قابلیت تهیه و تنظیم انواع بسته های سرمایه گذاری در ابعاد و موضوعات مختلف را دارا می باشد.

اما به دلیل هزینه های کارشناسی و گاها تعدد پروژه های تحت بررسی در یک زمان و عدم تمایل متقاضیان به ارائه اطلاعات و عدم آگاهی ایشان به اهمیت موضوع، اقدام به ارائه بسته های آموزشی و کاربردی جهت تهیه طرحهای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف نموده است.

شما با استفاده از این بسته ها بر اساس ماهیت پروژه میتوانید به سادگی طرح سرمایه گذاری خود را تعریف کرده و علاوه بر معرفی به مجموعه سرمایه گذاران مگاشید از سایر منابع تامین سرمایه نیز اقدام به جذب مالی نمایید.

آنچه در بسته های های آموزشی و کاربردی مگاشید قادر خواهید بود تهیه کرده و ارائه نمایید به شرح زیر است:

خلاصه طرح توجیهی پروژه

خلاصه طرح کسب و کار

بررسی سناریوهای مختلف مشارکت

چارچوب تفاهم نامه های مشارکت

مدلهای مالی مشارکت و نحوه تقسیم سهام

تعیین آورده های طرفین

معرفی و رزومه سرمایه پذیر

اینها مواردی هستند که یک سرمایه گذار برای ورود به پروژه خاص و حتی داشتن دانش کافی از موضوع، نیازمند است. هر طرح و پروژه اطلاعات و مشخصات منحصر به خود را دارد و نمیتوان از طرحی مشابه برای دیگری استفاده نمود. بنابراین شما قادر خواهید بود در مدت زمان کوتاهی و صرف هزینه بسیار کم قابلیت جذب سرمایه گذار پروژه خود را بالا برده و به تحقق اهدافتان نزدیک شوید.

ایده و پروژه خودرا با مستندات و محاسبات استاندارد به سرمایه گذاران معرفی نمایید.

بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید که با همت کارشناسان به زبان ساده و قابل استفاده عموم تهیه شده اند این امکان را به شما میدهند تا از مزایا و معایب پروژه تان آگاهی یافته و بتوانید به بهترین شکل جذب سرمایه گذار نمایید.

با بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید میتوانید بهترین شرایط را با کمترین هزینه قبل از اقدام به سرمایه گذاری ایجاد نمایید.

کافیست موضوع و نوع پروژه خود را معرفی کرده تا بسته پیشنهادی برایتان ارسال گردد.

با راهنمایی و آموزشهای ساده در این بسته و درج اطلاعات خواسته شده در آن، میتوانید مدل سرمایه گذاری پروژه خود را طراحی کرده تا قابلیت ارائه به سرمایه گذاران فراهم گردد.

بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید در موضوعات مختلف بر اساس ماهیت طرحها تهیه شده اند. یعنی طبقه بندی این بسته ها شامل طرحهای تولیدی، خدماتی، کشاورزی، استارتاپ، آموزشی و ... همچنین ایجادی، درگردش و توسعه و صنایع متوسط، کوچک و مشاغل خانگی طبقه بندی شده اند. شما میتوانید بر اساس موضوع، مرحله و ابعاد پروژه، بسته مربوطه را انتخاب نموده و طرح سرمایه گذاریتان را تهیه نمایید. لازم به ذکر است استفاده از این بسته ها برای پروژه های بزرگ پیشنهاد نمیشود زیرا پروژه های بزرگ بر اساس ماهیت و جزئیات و مقدار سرمایه گذاری نیازمند بهره جویی از تیم کارشناسی جهت تهیه بسته های سرمایه گذاری دارند.

پس از تهیه طرح، پارامترها و خروجی های لازم را برای ما ارسال نموده تا پروسه جذب سرمایه گذار آغاز گردد.

استفاده از بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید این امکان را به شما میدهد تا بتوانید پروژه های متعدد و مختلفی را (در حوزه مربوطه) طراحی و آماده جذب سرمایه گذار نمایید.

لازم به ذکر است کارشناسان مگاشید در مرحله نهایی اقدام به راستی آزمایی اطلاعات و رفع خطاهای احتمالی قبل از معرفی به سرمایه گذاران خواهند نمود.