بهترین ایده های کسب و کار عصر جدید که تاکنون چیزی در مورد آن نشنیده اید

 شاید فکر کنید برای تبدیل کسب و کار خود به یک سبک مدرن نیاز به دستگاههای هوشمندی مانند آی پد و گوشی های هوشمند دارید. اما اگر بتوانید از ایده های رو به تقاضا استفاده کنید برقراری ارتباط در نسل جدیدتر بسیار آسان تر خواهد بود. در اینجا ده ایده کسب و کار عصر جدید را به شما معرفی خواهیم کرد.

خانه های کوچک

گاهی اوقات یک عمارت 10 هزار فوتی نیز نمی تواند یک خانه رویایی تلقی شود. چرا بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان به دنبال خانه های کوچک بر روی چهارچرخ هستند؟ این کار به آنها اجازه می دهد بدون پرداخت هزینه اتاق های گران قیمت هتل مسافرت کنند. حتی با داشتن امکانات کامل، هزینه آنها به مراتب کمتر از یک خانه با اندازه طبیعی است. این خانه ها به طور کامل قابل تنظیم هستند. این روند می تواند یک حرکت کامل و یک ایده کسب و کار معقولانه باشد. در حال حاضر برخی شرکت ها این کار را انجام می دهند، اما از از طیف گسترده از فرصت ها استفاده نمی کنند. تعداد خانه های کوچک زیادی وجود ندارد.

فست فود های سالم

اشتباه نکنید، در حال حاضر فست فودها رونق زیادی پیدا کرده اند. اما امروزه مردم به دنبال جایگزین های سالم برای وعده های غذایی چرب هستند. علاوه بر کامیون ها، غرفه های فروش برگر و بستنی، رستوران هایی نیز باید برای این کار در نظر گرفته شود. یکی از ایده های خوب در این زمینه کامیون های بزرگ حاوی مواد غذایی سریع سالم است.

سرویس های پرداخت

آمریکایی ها سخت تر از گذشته در حال کار هستند. بین شغل، مدرسه، خانواده، تعهدات و سرگرمی های اجتماعی مردم زمان کافی برای انجام همه کارهای خود ندارند. در حالی که این برای بسیاری از افراد یک مشکل بزرگ است اما می تواند یک فرصت خوب برای کارآفرین های مدرن باشد. به نظر می رسد با این فرصت مردم می توانند با پرداخت هزینه همه کارهای خود را انجام دهند. برای مثال در حال حاضر می توانند از سرویس هایی مانند Uber Eats برای تحویل مواد غذایی در محل کار یا خانه استفاده کنند. یا با سرویس هایی مانند آمازون مردم می توانند همه چیز مانند مواد غذایی یا الکترونیکی را کمتر از دو ساعت دریافت کنند.

واقعیت مجازی و لوازم جانبی آن

واقعیت مجازی یکی از جنبه های موثر فن آوری مدرن است. با یک جفت عینک و سخت افزار کامپیوتری می توانید در انواع مختلف جهان های جذاب با استفاده از واقعیت مجازی غوطه ور شوید. بیشتر شما می دانید که برای ایجاد یک کسب و کار مبتنی بر واقعیت مجازی نیاز نیست که یک نابغه برنامه نویسی باشید. می توانید به راحتی از واقعیت مجازی در صنعت خود استفاده کنید و یا اگر در زمینه برنامه نویسی توانا هستید می توانید بازی ها و نرم افزارهایی مبتنی بر واقعیت مجازی ایجاد کنید.

مشاوره کسب و کار اخلاقی

مدیریت و اخلاق کارآفرینی نگرانی عظیم این نسل است. این مسئله تنها در مورد حفاظت کارمندان و فروشندگان از تبعیض بر اساس نژاد، جنسیت، تمایلات جنسی و دین نیست، بلکه صاحبان و مدیران کسب و کارهای مدرن نیز نگران کسب محصولات اخلاقی، مسئولیت اجتماعی و آگاهی های زیست محیطی هستند.
فرقی نمی کند بار اول صاحب یک کسب و کار شده اید و یا مدیران جدید باشید، صدها نفر مشتری بالقوه منتظر مشاور کسب و کار اخلاقی برای کمک هستند. شاید آنها در حال استخدام یک دوره عظیم باشند و یا می خواهند از یک مشاور اخلاقی برای محافظت متقاضیان کار از تبعیض کمک بگیرند. زمینه های بی شماری وجود دارند که می توانید در آن کار کنید و به راحتی یک تخصص جالب و جذاب انتخاب کنید.

اجاره وب سایت

سال 2016 است و این روزها هر کسی خود را یک توسعه دهنده وب می نامد. اما تعداد کمی از مردم مایل هستند بگویند که از اجاره وب سایت  استفاده می کنند.
ایجاد یک وب سایت از ابتدا برای شرکت های خاص به راهی قدیمی برای تولید درآمد از مشتریان وب تبدیل شده است. در حال حاضر توسعه دهندگان وب سایت های مختلفی برای موارد خاص ایجاد کرده و سپس نسخه های قابل تنظیم از آن را به کسب و کارهای مختلف اجاره می دهند. این یک راه عالی برای ایجاد درآمد و یا گسترش کسب و کار توسعه وب موجود است.  

غذاهای خام و با کیفیت برای حیوانات خانگی

صاحبان حیوانات خانگی بسیار مراقب غذاهایی که به حیوانات خود می دهند، هستند. بسیاری از آنها تصور می کنند که مواد غذایی ارزان قیمت می تواند حیوانات خانگی آنها را بیمار و یا حتی بکشد. شاید شما هم چنین نگرانی هایی داشته باشید.
این یک فرصت فوق العاده برای کارآفرین های مدرن است. از آنجایی که صاحبان حیوانات خانگی مواد غذایی با کیفیت برای حیوانات خود می خرند می توانید یک کسب و کار با نام تجاری جدید ایجاد کنید. می توانید شروع به ارائه مواد غذایی خام برای حیوانات بکنید.

تکنولوژی های آموزشی

اگر خواهر و برادر کوچک دارید، پس حتما می دانید که در بیشتر کلاس های درسی، سخنرانی ها و فعالیت های مدرسه از کامپیوتر، آی پد و گوشی های هوشمند استفاده می شود. ظهور این فرصت جدید باعث افزایش و رشد Edtech( تکنولوژی های آموزشی) می شود. از جمله این تکنولوژی ها می توان به پورتال های دانشجویی به سبک تخته سیاه، بازی های آموزشی، سیستم عامل های بحث آنلاین، فرم های انتساب و..... اشاره کرد. برخی منابع کلاسی آنلاینمی توانند تمام کارهایی که یک معلم یا دانش آموز نیاز دارد را انجام دهد. به عنوان یک کارآفرین می توانید به دنبال راه حلی باشید که به طور همزمان به نیازهای مختلفی جواب دهد.

جعبه های اشتراکی(subscription boxes)

در فیسبوک، اینستاگرام و یا Pinterest می توانید این جعبه ها را ببینید. می توانید جعبه های ماهانه ای در مورد چیزهایی مانند تنقلات بین المللی، میک آپ های جدید، استیکرها و.... دریافت کنید. همه افراد می توانند از این جعبه ها استفاده کنند. به نظر می رسد کسب و کار جعبه های اشتراکی می تواند رشد زیادی داشته باشد.

http://www.binahaiat.com