ابزار اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها برای سرمایه گذاران در مگاشید:


برای معرفی و نمایش طرحها و پروژه های نیازمند سرمایه به سرمایه گذاران روشها و راههای مختلفی وجود دارد که استفاده از هرکدام مشمول صرف هزینه های مالی و زمانی است . انتخاب بهترین روش چالشی است که مالکان پروژه ها با آن روبرو هستند .

ایجاد فضای مناسب و ایمن برای طرفین یک فرآیند سرمایه گذاری ،انگیزه بوجود آمدن مگاشید است تا خلاء ناشی از کمبود یا نبود چنین سیستمی در ایران تا حدودی مرتفع گردد و سرمایه گذار و سرمایه پذیر بتوانند یکدیگر را بیابند.

اما بهره جویی از این فضا نیازمند استفاده از ابزار مناسب جهت آگاه سازی سرمایه گذاران و تصمیم گیری به موقع نسبت به جدیدترین و بهترین پروژه است. از اینرو مگاشید کوشیده است با استفاده از بهترین ، کاملترین و مناسب ترین ابزار که درخور جایگاه و منزلت سرمایه گذاران ، مالکان پروژه ها و در نهایت خود طرحهاست استفاده نماید.

یکی از بهترین روشهای معرفی پروژه ها و طرحها به سرمایه گذاران درج در بولتنهای تخصصی مگاشید است . این بولتنها با موضوعات تخصصی به صورت مجزا و هر هفته منتشر و در اختیار سرمایه گذاران براساس سلیقه و علاقمندیشان قرار می گیرد .

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در پذیرش پروژه ها از جانب سرمایه گذاران ، نحوه ارائه پروژه هاست .

مدل معرفی پروژه ها هرچه ساده تر ، روانتر و گویا تر باشد تصمیم گیری سرمایه گذار راحت تر است . البته در پروژه های تخصصی و فوق تخصصی نیازمند بررسی کارشناسی است اما در اینگونه پروژه ها نیز مدل ارائه نقش مهمی در نتیجه کار ایفا می کند .

فضاهای نمایش پروژه ها در بولتنهای مگاشید :

صفحه بندی بولتنهای مگاشید در اندازه A4 می باشند ، بنابراین منظور از یک صفحه یعنی ابعاد 21*29.75 سانتی متر است . بر این اساس ابعاد و مدلهای قابل ارائه جهت معرفی پروژه ها در بولتنهای تخصصی مگاشید به صورت زیر می باشند .

 

 

تمام صفحه : در این ابعاد امکان نمایش تصویر به همراه شرح پروژه و ارقام سرمایه گذاری شامل سرمایه ثابت و در گردش ، پیش بینی سود ، سرمایه لازم و ... وجود دارد .

 

 

نیم صفحه : قابلیت نمایش یک تصویر ، خلاصه پروژه و ارقام سرمایه گذاری در این ابعاد وجود دارد .

 

 

کادر(1/4صفحه) : این ابعاد صرفا قابلیت نمایش مختصری از موضوع پروژه به همراه ارقام سرمایه گذاری را دارد . امکان نمایش تصاویر در این اندازه وجود ندارد .

در تمامی موارد فوق امکان نمایش تلفن تماس متقاضی جهت برقراری ارتباط مستقیم با سرمایه گذار وجود دارد .

قابل ذکر است که بولتنهای تخصصی و هفتگی و ماهانه مگاشید صرفا برای بیش از 1000سرمایه گذاردر داخل و خارج از کشور  ارسال میگردد که تعداد آنها با روندی مناسب در حال افزایش است. بدین ترتیب حضور مستمر در بولتنهای مگاشید میتواند میزان آگاه سازی سرمایه گذاران را افزایش دهد.

 

از دیگر ابزار اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها در مگاشید ، بهره جویی از کانالهای عمومی ، کانالهای ویژه سرمایه گذاران و اینستاگرام و سایت مگاشید است که بر حسب مدل پیش بینی شده از آنها استفاده میگردد.

 

نمونه نمایش و معرفی پروژه در کانالهای تلگرامی مگاشید ویژه سرمایه گذاران:

 

نمونه نمایش و معرفی پروژه در اینستاگرام مگاشید ویژه سرمایه گذاران:

 سایر روشهای معرفی پروژه ها در قالب طرح به صورت جلسات حضوری ، ارسال ایمیل و ارسال نسخه چاپی بولتهای فوق میباشند که تنها به ذکر عنوان آنها پرداختیم.

شایان ذکر است در صورت تمایل به استفاده از ابزار اطلاع رسانی به سرمایه گذاران مگاشید و اطلاع از چگونگی بهره جویی از آنها در قالب پلنهای مختلف ، از اینجا برای تماس استفاده  فرمایید.

با امید به اینکه بتوانیم شرایط مناسبی را جهت ارتقاء سطح تولید و کارآفرینی برداریم و ارتباط سازنده ای میان سرمایه گذاران و مالکان پروژه ها ایجاد نماییم.

مگاشید فضایی است که سرمایه گذاران منتظر پروژه های شما هستند.