مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل (۶ ایده بدون سرمایه)

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل (۶ ایده بدون سرمایه)

تقریباً اکثر ما روزانه ساعاتی را با موبایل کار می‌کنیم. در این بین، هستند کسانی که به جای وقت‌گذرانی در شبکه‌های اجتماعی، از روش‌های مختلفی و تنها با گوشی موبایل خود درآمد کسب می‌کنند. قطعاً همه ما دوست داریم تا درآمد راحتی را داشته باشیم. کسب درآمد با موبایل موضوعی است که قصد دارم در این مقاله به آن بپردازم.

در این مقاله می‌خوام ۶ روش برای کسب درآمد با گوشی را توضیح دهم که البته در حال حاضر نیز افراد بسیاری از این روش‌ها، درآمدهای بسیار عالی کسب می‌کنند.

اگر مثلاً دانشجو هستید یا اینکه روزانه زمان زیادی را در خانه و به تنهایی می‌گذرانید، می‌توانید به فکر درآمدزایی نیز باشید. اگر به این حوزه علاقه‌مند باشید و بخواهید که درآمد داشته باشید، قطعاً می‌توانید به میزان درآمد دلخواه نیز برسید. اما برویم سراغ بحث اصلی.

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل 01

آیا کسب درآمد با موبایل واقعاً امکانپذیر است؟

شاید در این مورد تردید داشته باشید که آیا واقعاً می‌توان با موبایل درآمد داشت یا خیر. در پاسخ به این پرسش باید بگویم که بله. قطعاً می‌توان به درآمدهای بسیار خوب هم رسید. مثلاً در اینستاگرام می‌بینیم که افراد زیادی فعالیت دارند و به روش‌های مختلف مشغول کسب درآمد از اینستاگرام هستند. برای کسب درامد با موبایل، نیازی به ابزار دیگری نیست.

هر چند اگر از ابزارهایی مانند لپ‌تاپ و این موارد هم استفاده کنید، قطعاً می‌توانید کیفیت بالاتری را ارائه بدهید، اما سعی می‌کنم روش‌هایی را توضیح دهم که تنها با گوشی موبایل‌تان بتوانید درآمد داشته باشید.

افراد زیادی را می‌شناسم که ماهانه و از طریق اینستاگرام، درآمدهای چند ده میلیونی کسب می‌کنند. برخی از آن‌ها کارهای تبلیغات را انجام می‌دهند و برخی نیز با داشتن چندین پیج و تنها با قرار دادن تبلیغات دیگر افراد یا کسب‌وکارها، درآمد کسب می‌کنند. پس می‌بینیم که واقعاً می‌توان تنها با داشتن یک گوشی موبایل به همراه اینترنت نرمال، درآمدهای خوبی هم کسب کرد.

آیا درآمد داشتن با موبایل به سرمایه خاصی نیاز دارد؟

شاید برای‌تان این سؤال پیش آمده باشد که آیا نیاز به سرمایه دارد یا خیر؟ برای اینکه بتوانید کارتان را در این زمینه شروع کنید، به سرمایه خاصی نیاز ندارید. نیازی نیست تا مثلاً بخواهید از ابزارهای خاصی استفاده کنید. شبکه‌های اجتماعی رایگان هستند و می‌توانید خودتان را به عنوان یک شخص متخصص و با دانش کافی معرفی کنید و کارتان را شروع کنید تا مثلاً بتوانید از این طریق، پروژه‌های مختلفی را به دست بگیرید.

مثلاً اگر بخواهید در یکی از حوزه‌های آنلاین دیگر فعالیت کنید و درآمد داشته باشید، شاید نیاز باشد تا سرمایه‌ای هر چند کم داشته باشید، اما برای اینکار، نیاز به هیچ سرمایه‌ای ندارید. در کل نیازی نیست تا بخواهید سرمایه خاصی داشته باشید و سپس کارتان را شروع کنید. بلکه همان موبایلی که در اختیار دارید به همراه اینترنت، برای شروع کارتان کافی است.

مهارت‌ها و امکانات لازم برای کسب درآمد با گوشی موبایل چیست؟

اما می‌رسیم به بحث امکانات و مهارت‌های لازم برای کسب درآمد با گوشی موبایل. برای شروع کار، تنها همین گوشی موبایلی که در اختیار دارید کافی است. مثلاً اگر بخواهید کار تولید محتوا برای پیج یا جایی دیگر انجام دهید، نیاز به دوربین چند میلیونی ندارید، بلکه می‌توانید با استفاده از دوربین گوشی موبایل‌تان نیز ویدیوهای باکیفیتی ضبط کنید.

در کنار این اگر بخواهید پادکست‌ها یا فایل‌های صوتی را برای خودتان یا پیج‌های دیگر تولید کنید، باز هم نیاز به تهیه صدا ضبط کن گران قیمتی ندارید، بلکه می‌توانید با استفاده از میکروفن خود گوشی و همینطور هندزفری، فایل‌های صوتی با کیفیتی ضبط و تولید کنید.

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل 02

البته باید یک سری مهارت‌ها را کسب کنید. مثلاً اگر بخواهید در حوزه مدیر شدن در اینستاگرام و تلگرام فعالیت کنید، باید مهارت‌های حداقلی را کسب کنید. برای مدیر شدن در تلگرام، شاید خیلی به مهارت خاصی نیاز نداشته باشید. اما ادمین شدن در اینستاگرام، نیازمند این است که کار با اینستاگرام و مثلاً روش‌های افزایش فالوور، ارسال بهینه پست و … را بلد باشید تا بتوانید کارهای پیج‌ها را به خوبی انجام دهید.

به علاوه اینکه برای برخی از ایده‌ها، باید بتوانید با برخی از نرم‌افزارهای موبایل برای ویرایش ویدیو، عکس و کارهای دیگر، به خوبی کار کنید.

چه نرم‌افزارهایی برای شروع کار مورد نیاز است؟

برای اینکه بتوانید کار تولید محتوا و کارهای دیگر را به خوبی انجام دهید، بهتر است که کار با نرم‌افزارهای زیر را یاد بگیرید، البته شاید بهتر باشد که به صورت تخصصی یک یا دو نرم‌افزار را به خوبی یاد بگیرید.

نرم‌افزار‌های تولید و ویرایش ویدیو:

نرم‌افزارهای VivaVideo، KineMaster، PowerDirector، VideoShow و InShot نرم‌افزارهایی عالی برای تولید و ویرایش ویدئو هستند. نرم‌افزار PowerDirector بسیار حرفه‌ایست و همینطور کار با نرم‌افزار InShot بسیار راحت است.

نرم‌افزار‌های تولید و ویرایش تصاویر:

نرم‌افزارهای PicsArt، متن نگار، PhotoDirector و Photo Editor Pro هم نرم‌افزارهای برتر برای ویرایش و یا تولید تصاویر هستند.

۶ ایده برای کسب درآمد با موبایل

حالا که با موارد بالا آشنا شدید، می‌رویم سراغ ایده‌هایی برای کسب درآمد با گوشی موبایل.

۱. مدیر شدن در اینستاگرام و یا تلگرام

یکی از ایده‌هایی که می‌توان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد، این است که در کانال‌های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی مدیر شوید و کارهای مدیریت آن‌ها را در دست بگیرید. وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای زیادی هستند که در صفحات اجتماعی نیز فعالیت می‌کنند. اما شاید همه آن‌ها زمان کافی برای فعالیت و مثلاً ارسال پست، پاسخ به دایرکت و این موارد را نداشته باشند. کاری که معمولاً انجام می‌دهند، این است که مدیریت صفحه یا کانال خود را به دست دیگران می‌سپارند.

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل 03

اگر شما بتوانید این مهارت را یاد بگیرید، می‌توانید با مدیریت همزمان چند صفحه یا کانال درآمد خوبی را داشته باشید. اما چطور می‌توانید خودتان را به عنوان کسی که می‌تواند این موارد را مدیریت کند معرفی کنید؟

  • روش اول: ثبت‌نام در سایت‌هایی مانند پونیشا

با ثبت‌نام در وب‌سایت‌هایی مانند پونیشا و انجام میدم و فعالیت در آن‌ها، زمانی که پروژه جدیدی در این زمینه منتشر شود، می‌توانید پیشنهاد خودتان را ثبت کنید تا صاحب پروژه، بتواند از بین درخواست‌کنندگان یکی را برای انجام آن انتخاب کند.

  • روش دوم: ساخت یک صفحه در اینستاگرام برای این موضوع

می‌توانید در اینستاگرام یک صفحه بسازید و تخصص خودتان را ارائه دهید. مثلاً می‌توانید صفحه‌ای بسازید و در آن تخصص‌تان که مدیریت صفحه و کانال می‌باشد را ارائه دهید.

۲. تولید و فروش محتوای آموزشی

حوزه آموزش، جزء یکی از پول‌سازترین حوزه‌هاست. به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند تا در این زمینه فعالیت کنند. البته یکی از ملزومات فعالیت در این حوزه، داشتن مهارت کافی است. اگر شما در یک زمینه مهارت دارید و می‌خواهید از آن درآمد کسب کنید، می‌توانید از مهارتی که دارید، فیلم تهیه کنید و به عنوان یک دوره آموزشی برای فروش قرار دهید.

فرض می‌کنیم شما در زمینه آشپزی به اندازه کافی مهارت دارید و فن بیان نسبتاً خوبی هم دارید. در اینجا می‌توانید از این مهارت‌تان فیلم تهیه کنید و به عنوان آموزش برای فروش قرار دهید. برخی از وب‌سایت‌ها هستند که به شما اجازه می‌دهند تا محتوای آموزشی‌تان را درون آن‌ها قرار دهید و بفروشید که به طور معمول پس از هر فروش، درصدی از آن به وب‌سایت تعلق می‌گیرد و مابقی به حساب شما واریز می‌شود.

در کنار اینها می‌توانید در کار مشاوره هم فعالیت داشته باشید. یعنی علاوه بر اینکه کار آموزش را انجام می‌دهید، به دیگران مشاوره نیز بدهید. البته باید در آن تخصص داشته باشید و بهتر است مرتبط با حوزه کاری‌تان باشد.

آموزش شما می‌تواند به صورت صوت، ویدئو یا یک کتاب الکترونیکی باشد. برای ساخت هر کدام نیز ابزارهایی درون موبایل قرار دارد که کار شما را آسان‌تر می‌کند. به طور کلی این روش، یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد با گوشی موبایل می‌باشد.

۳. درآمد با گوشی با تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

همیشه بوده‌اند کسب و کارها و افرادی که سعی می‌کنند برای خود تبلیغ کنند تا از این طریق بتوانند خود را به افراد بیشتری معرفی کنند. در اینستاگرام نیز بحث تبلیغات بسیار بالاست و اگر تبلیغات به خوبی انجام شود، هم برای تبلیغ‌کننده می‌تواند خوب باشد و هم برای صفحه‌ای که تبلیغات را نمایش می‌دهد منبع درآمد مناسبی است.

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل 04

شما می‌توانید کار تبلیغات آن‌ها را انجام دهید. یعنی اینکه به عنوان یک واسط عمل کنید و در این بین، درآمدی نیز داشته باشید. مثلاً شخص الف تبلیغی دارد و می‌خواهد در صفحات حوزه کاری خود قرار دهد و شما را به عنوان واسط انتخاب می‌کند. شما با صفحات مرتبطی که قبلاً آماده کرده‌اید هماهنگ می‌کنید تا تبلیغات آن‌ها را قرار دهند. می‌بینید که در این بین شما نقش واسط را بازی کرده‌اید که می‌تواند درآمد بسیار خوبی نیز برای شما داشته باشد.

اینها تنها برای اینستاگرام بود و برای تلگرام هم تقریباً مشابه همین است. البته برای اینکه بتوانید به خوبی کار تبلیغات را انجام دهید، نیاز به صبر و تلاش زیادی دارید و اگر نمی‌توانید به خوبی کار کنید، بهتر است که وارد این حوزه نشوید و از ایده‌های دیگر برای کسب درآمد با موبایل استفاده کنید.

۴. ساخت محتوا برای صفحات اینستاگرامی

به جز صفحاتی که شخصی هستند یا صفحه‌هایی که هدف خاصی از فعالیت در اینستاگرام ندارند، بقیه صفحات معمولاً محتوای خوبی را ارائه می‌دهند تا هم بتوانند دنبال‌کننده‌های جدیدی جذب کنند و هم اینکه دنبال‌کننده‌های فعلی‌شان را راضی نگه دارند. تولید محتوا معمولاً کار زمان‌بری است و برای اینکه بتوان محتوای خوبی را ارائه داد، باید زمان زیادی را صرف کرد.

صاحبان بسیاری از صفحه‌ها، زمان اینکار را در اختیار ندارند و معمولاً کار تولید محتوای صفحه‌هایشان را به دست افراد دیگر می‌سپارند. شما نیز می‌توانید یکی از انتخاب‌های آن‌ها باشید. معمولاً آن‌ها به محتوای بصری و ویدیویی نیاز دارند که شامل عکس، اینفوگرافیک، ویدیو، موشن گرافیک و … می‌باشد. البته بیشتر آن‌ها، نیاز به تصاویر و ویدیوهای ساده دارند و شما نیز می‌توانید آن‌ها را با استفاده از نرم‌افزار‌هایی که در قسمت بالا معرفی شد طراحی کنید.

حوزه تولید محتوا نیز یکی از حوزه‌های محبوب برای فعالیت است که می‌تواند درآمد خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. البته اگر کمی خلاقیت و سلیقه کافی برای طراحی و تولید محتوا داشته باشید، قطعاً می‌توانید به درآمد خیلی خوب نیز برسید.

۵. درآمد با گوشی از طریق همکاری در فروش

در مورد همکاری در فروش نیز در مقاله ۸ روش عالی برای کسب درآمد از اینترنت توضیح داده‌ام. این روش نیز یکی از روش‌های عالی برای کسب درآمد با موبایل است که در حال حاضر افراد زیادی از سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا درآمدهای بالا کسب می‌کنند. اما طرز کار سیستم‌های همکاری در فروش به چه صورت است؟

در این وب‌سایت‌ها، برای هر محصول پیوند اختصاصی (لینک اختصاصی) برای هر کاربر وجود دارد که می‌تواند با استفاده از این پیوند، برای محصولات بازاریابی کند. هر کاربر، یک پیوند منحصر بفرد دارد که می‌تواند از آن، در هر جایی که فکر می‌کند بازدهی خوبی دارد، استفاده کند. مثلاً شما به عنوان یک کاربر عضو یکی از این سایت‌ها شده‌اید. در اینجا می‌خواهید یکی از محصولات را بازاریابی کنید، در ادامه پیوندی اختصاصی به شما داده می‌شود که می‌توانید در جاهای مختلف مانند، شبکه‌های اجتماعی، کانال یوتیوب، وبلاگ و … آن محصول را تبلیغ کنید.

راهنمای کامل کسب درآمد با موبایل 05

در اینجا، هر زمان که شخصی بر روی پیوند اختصاصی شما کلیک کند و محصول مورد نظر را بخرد، یک پورسانت مشخصی به شما پرداخت می‌شود. معمولاً برای محصولات مختلف، پورسانت‌های مختلفی درنظر گرفته می‌شود.

با توجه به اینکه اینستاگرام و تلگرام محیط کاربر پسندی دارد و کاربران زیادی نیز درون آن‌ها فعالیت می‌کنند، می‌توانند گزینه‌های خوبی برای فعالیت در زمینه همکاری در فروش باشند.

۶. ساخت و فروش صفحه اینستاگرام + خدمات آن

خرید و فروش صفحه اینستاگرام نیز می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسب درآمد با گوشی موبایل باشد. شما هم می‌توانید خودتان صفحه بسازید و دنبال‌کننده‌های زیادی را جذب کنید و سپس آن‌ها را بفروشید و هم می‌توانید صفحه‌های دیگران را بخرید و سپس با قیمت بالاتر بفروشید.

کسب و کارها و افراد زیادی هستند که به دنبال خرید صفحه هستند، چرا که شاید زمان و یا تخصص کافی برای رشد آن را نداشته باشند و ترجیح می‌دهند مثلاً یک صفحه با ۳۰ هزار دنبال‌کننده را خریداری کنند. شما در اینجا می‌توانید صفحاتی که از قبل خریداری کرده یا آنها را رشد داده‌اید، به قیمت خوب بفروشید. مثلاً صفحه ای با ۳۰۰ هزار دنبال‌کننده که نرخ تعامل مناسبی داشته باشد، بیش از ۱۵ میلیون تومان می‌ارزد. البته این یک قیمت میانگین است و نمی‌توان به آن استناد کرد. اما در هر حال، اگر بتوانید به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کنید، حتماً می‌توانید به درآمدهای خیلی خوب نیز دست پیدا کنید.


راه های کسب درآمد با گوشی موبایل به همراه اپلیکیشن های ایرانی و خارجی

آیا شما نیز از آن دسته افرادی هستید که فکر میکنید با نشستن پای تلفن هوشمند خود نمیتوانید کسب درآمد کنید؟ پس از خواندن این مقاله دوباره تفکر کنید. در اینجا ما اپلیکیشن ها ، نکات و ترفندهای جذابی را ارائه می دهیم که می توانید ضمن گشت و گذار در اینترنت ، کلی درآمد کسب کنید.
انواع فرصت های هیجان انگیز در اینترنت وجود دارد و ما برخی از جالب ترین اپلیکیشن ها ، دستورالعمل ها و راه حل ها را به شما ارائه خواهیم داد.

معرفی چند اپلیکیشن خارجی درآمدزایی

۱.Easy Shift

برنامه Easy Shift

برنامه Easy Shift

Easy Shift ، اپلیکیشنی کاربردی و نوآورانه برای نظارت بر روی تغییرات مختلف محصولات و همچنین جمع آوری داده ها است که توسط بسیاری از شرکت ها استفاده می شود . وظیفه شما به عنوان کاربر ساده است : فقط از شما خواسته می شود که بررسی کنید که آیا کالایی در بازار فروش موجود است یا خیر. و یا اینکه از شما خواسته میشود که بارکد کالا و قیمت محصولی را چک کنید. پرداختی که میتوان از این اپلیکیشن انتظار داشت بین ۲ تا ۲۰ دلار است که بسته به کاری که انجام میدهید میتواند ، متفاوت باشد . پرداخت های این اپلیکیشن از طریق پی پال انجام می شود.

۲.GigWalk

برنامه GigWalk

برنامه GigWalk

هدف اصلی این برنامه تأیید مواردی مانند جاده ها ، نقاط دیدنی ، علائم خیابان ، امکانات حمل و نقل و بسیاری موارد مشابه دیگر است. کار کردن با این برنامه بسیار ساده است. این برنامه با آیفون و تعدادی از گوشی های دیگر سازگار است و کاربری آن بسیار ساده و کارآمد است.

۳.Gym Pact

برنامه Gym Pact

برنامه Gym Pact

Gym Pact نرم افزاری است که به منظور کمک به ایجاد انگیزه در افراد برای ورزش کردن و دریافت حقوق در هنگام انجام این کار طراحی شده است. تمام کاری که شخص باید انجام دهد این است که در برنامه ثبت نام کند و پس از آن قادر خواهد بود تا شروع به کسب درآمد کند.

روند این اپ اینگونه است که برای هفته ی پیش رو تعیین میکنید که چند بار در هفته آینده به باشگاه میروید و اگر به وعده خود عمل کنید ، پاداش میگیرید. وقتی مبلغ شما به ۵ دلار رسید ، می توانید آن را به یک حساب پی پال منتقل کنید و برداشت کنید. با این حال ، اگر شما ورزش نکنید ، باید جریمه های کمی نیز بپردازید ، این در واقع همان پروسه ای است که این اپلیکیشن دارد و کسانی که ورزش میکنند این جریمه را دریافت میکنند.

۴. Receipt Hog

برنامه Receipt Hog

برنامه Receipt Hog

Receipt Hog ، یک برنامه بسیار جدید است که به جمع آوری اطلاعات با ارزش مبتنی بر الگوهای خرید و سایر اطلاعات بازاریابی که شرکت ها مایل به پرداخت برای آن ها هستند میپردازد. کار با این اپ بسیار ساده است . تمام چیزی که یک فرد نیاز دارد این است که عکس تمامی خرید هایی را که هر جایی انجام داده را جمع اوری کند . این میتواند شامل خرید هایی که از یک فروشگاه یا حتی یک رستوران کرده اید باشد. وقتی که شما همه ی رسید های خود را وارد کردید hog به شما سکه های مجازی هدیه میدهد که شما میتوانید آنها را با پول واقعی تعویض کنید.۱۰۰۰ سکه مجازی ارزشی برابر ۵ دلار را دارا است و شما حداکثر میتوانید ماهی ۲۰ دلار از این سایت دریافت کنید.

۵. Poshmark

برنامه Poshmark

برنامه Poshmark

Poshmark یک برنامه پیشگام است که افراد زیادی می توانند از آن استفاده کنند . نحوه کارکرد آن بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.سپس از لباس های نو یا دسته دوم که تمایل دارید آنها را بفروشید عکس بگیرید و آن آن ها را روی اپ آپلود کنید.

هنگامی که کالا بفروش می رسد و خریدار دریافت کالا را تأیید می کند ، posthmark هشتاد درصد از مبلغ را به حساب شما واریز می کند.

۶. Viggle

برنامه Viggle

برنامه Viggle

Viggle برنامه ی جالبی است که مبتنی بر گوش دادن به موسیقی و تماشای تلویزیون بر روی تلفن هوشمند شما است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با دکمه viggle وارد شوید ، پس از انجام این کار ، شروع به کسب امتیاز در حساب خود خواهید کردشما میتوانید با پخش موسیقی ، فیلم و شبکه های تلویزیونی داخل برنامه پول بگیرید. گزینه های دیگری برای کسب امتیاز بیشتر با پاسخ دادن به سؤالات یا انجام نظرسنجی های کوتاه و غیره وجود دارد. این امتیازاتی که کسب می کنید در Starbucks ، Best Buy و سایر شرکت هایی که در این برنامه به آنها اشاره می شود قابل بازخرید هستند.

۷.Field Agent

برنامه Field Agent

برنامه Field Agent

Field Agent برنامه ای خلاق است که به کاربران اجازه می دهد تا به عنوان نماینده میدانی و دلال برای مارک هایی مانند Target ، Tyson و تعدادی دیگر از مارک های شیک عمل کنند. هدف در اینجا بررسی مواردی از قبیل رعایت نمایش در فروشگاه ها ، در دسترس بودن و سایر کارهای ساده کوچک است که هر خریدار می تواند به راحتی انجام دهد.بازه اکثر پرداختی ها بین ۳ تا ۱۲ دلار است و می توان از طریق پی پال پاداش خود را دریافت کرد.

معرفی چند اپلیکیشن ایرانی درآمدزایی

اپلیکیشن های خارجی نام برده شده در بالا هر کدام ممکن است دارای محدودیت هایی برای ما ایرانی ها داشته باشند.کار با پی پال دردسر های خاص خود را برای ما ایرانی ها دربر دارد.اکنون ما چند اپلیکیشن ایرانی را معرفی میکنیم که بدون مشکل میتوانید به وسیله آن ها درآمد زایی کنید.

۱. اسنپ

اسنپ

اسنپ

اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل و پل ارتباطی میان کاربر و راننده است.شما با ثبت نام در اسنپ میتوانید به عنوان راننده شروع به کار کنید و از این اپلیکیشن محبوب درآمد زایی کنید.از مزیت های اسنپ : مشخص بودن آدرس مبدا و مقصد مسافر ، مقرون به صرفه بودن و سهولت کاربری آن است که باعث شده این روز ها بازار بسیاری از تاکسی آژانس ها را کساد کند.

۲.دیوار

دیوار

دیوار

خیلی از افراد شرایط اینکه محصولات خود را در فروشگاه یا مغازه ای به فروش برسانند ، ندارند.در واقع این افراد شهرت لازمه برای اینکار را ندارند.به همین دلیل بدنبال راهی برای فروش محصولات خود در منزل میگردند.دیوار از جمله بستر های آنلاینی است که امکان فروش محصولات تان را به شما میدهد. اپلیکیشن و سایت دیوار، محل انتشار رایگان انواع آگهی و نیازمندی خرید و فروش کالاهای نو و دست‌دوم است.
با اپ دیوار میتوانید در هر کجای ایران که هستید در کوتاه‌ترین زمان اجناس خود را بفروشید. از محصول خود عکس بگیرید.
عکس و توضیحات لازم را در یک آگهی و در دسته‌بندی مرتبط روی دیوار قرار دهید.
در کوتاه‌ترین زمان خریدار مناسب پیدا می‌شود، چون بیش از ۲۳ میلیون ایرانی از دیوار استفاده می‌کنند.

برخی مزایای دیوار:

• درج رایگان آگهی
• دارای بیش از ۱۸۰ دسته‌بندی متفاوت کالا و خدمات
• امکان ارتقای آگهی برای بیشتر دیده‌شدن
• چت درون‌ برنامه‌ای بین خریدار و فروشنده
• پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
• راحتی و سادگی در استفاده
• پرطرفدارترین برنامه خرید و فروش بی‌واسطه در ایران (تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، یزد، مشهد، بوشهر و …)

۳. کافه بازار

کافه بازار

کافه بازار

اگر در برنامه نویسی اندروید مهارت دارید و ایده ای نیز برای طراحی یک اپلیکیشن در ذهن دارید وقتش رسیده که دست به کار شوید و اپلیکیشن تان را طراحی کنید.فرض میکنیم که اپلیکیشن تان را طراحی کردید.این سوال در ذهن شما پدیدار خواهد شد که اکنون کجا آن را منتشر کنم؟کافه بازار با سابقه ترین و محبوب ترین مارکت اندرویدی اپلیکیشن های ایرانی است که میتوانید اپلیکیشن خود را در آن منتشر کنید و از طریق فروش اپلیکیشن کسب درآمد کنید.

طبق آمار های غیررسمی منتشر شده حداقل درآمد یک برنامه نویس ساده در طول سال از کافه بازار حدود ۴۰ میلیون تومان است که این عدد تحت تاثیر عوامل مختلفی است و میتواند دست خوش تغییرات زیادی شود.فاکتور هایی اساسی برای ساخت یک اپلیکیشن وجود دارند که اگر آن ها را رعایت نکنید ممکن است حتی به این رقم نزدیک هم نشوید.

توجه به این سه فاکتور مهم در طراحی اپلیکیشن الزامی است

• ایده شما نیاز مردم باشد.
• نرخ گذاری مناسب روی اپلیکیشن صورت بگیرد.
• برنامه شما کاربر پسند باشد(سهولت کاربری و طراحی مناسب)

۴. باما

باما

باما

اگر کسب و کارتان خرید و فروش ماشین است این برنامه را از دست ندهید.شما به راحتی با برنامه ی باما میتوانید خودروی مدنظر خود را پیدا کرده و خریداری کنید.

از طریق این برنامه و با وجود فیلتر های استفاده شده در نرم افزار شما به راحتی میتوانید خودروی خود را نسبت به منطقه یا استانی که هستید جست و جو کنید. و یا اینکه اگر قصد فروش اتومبیلی را دارید میتوانید آگهی خود را در برنامه ای که در سرتاسر ایران از آن بهره میبرند، پخش کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن خودروی خود را به فروش برسانید.

پاسخی بگذارید

بستن منو
×
×

سبد خرید