مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی

کسب درآمد خانگی از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

یکی از ایده های پولساز و پردرآمد کسب و کار خانگی راه اندازی سیستم همکاری در فروش است. اما برای راه اندازی سیستم همکاری در فروش ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که اصلاً محصولات چه کسانی را بفروشیم؟ با توجه به اینکه ممکن است شما قصد راه اندازی این مدل کسب و کار خانگی را داشته باشید ، ما به شما توصیه می کنیم که برای راه اندازی سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد از این مدل می توانید از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا استفاده کنید.

همانطور که می‌دانید دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران است که در هر زمینه‌ای هر محصولاتی می فروشد. از محصولات لوازم آرایش گرفته تا لباس، پوشاک، محصولات دیجیتالی و…

به تازگی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا سیستم همکاری در فروشش را راه اندازی کرده است. یعنی اگر شما قصد کسب درآمد از این مدل را دارید اصلا جای نگرانی نیست! شما می توانید با فروش محصولات دیجی کالا از کسب درآمد کنید. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می توانیم در خانه راه اندازی سیستم همکاری در فروش کسب درآمد کنید؟

شاید فکر کنید که کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ممکن است کار بسیار سخت و زمان گیری باشد. در صورتی که اصلا اینطور نیست! شما مثل آب خوردن در منزل می توانید با فروش محصولات دیگران کسب درآمد کنید. برای اینکه قدم به قدم با کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا شوید من سعی می‌کنم این مبحث را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش بدهم.

1. اولین قدم برای کسب درآمد خانگی از دیجی کالا این است که شما باید در سیستم کسب درآمد دیجی کالا ثبت نام کنید برای ثبت نام در بخش سیستم همکاری در فروش دیجی کالا وارد این لینک بشوید https://affiliate.digikala.com/ . شما با هر شرایطی می توانید در این سیستم در کمتر از چند دقیقه ثبت نام کنید. بعد از این که احراز هویت کردید و اکانتتان تایید شد کار دیگر تقریباً تمام شده است .

2. بعد از اینکه در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کردید و حسابتان تایید شد حالا نوبت به فروش محصولات دیجی کالا میرسد. راه و روش های زیادی برای فروش محصولات دیجی کالا وجود دارد. برای اینکه بتوانید از دیجی کالا کسب درآمد کنید شما باید محصولات دیجی کالا را با توجه به لینک اختصاصی که دیجی کالا در اختیار شما قرار داده است بفروشید. کسی که از طریق لینک اختصاصی که دیجی کالا در اختیار شما قرار داده است محصولی را تهیه کند پورسانتی را دریافت خواهید کرد.

3. برای فروش محصولات دیجی کالا راه و روش های زیادی وجود دارد. اگر هیچ سرمایه ای برای راه اندازی کسب و کار خانگی ندارید ما به شما توصیه می کنیم که برای فروش محصولات دیجی کالا یک سایت معمولی راه اندازی کنید. همانطور که در مطالب بالا گفتیم اگر بخواهید یک وبسایت کاملا حرفه‌ای راه اندازی کنید اصلا نیازی نیست که علم برنامه نویسی و کد نویسی را یاد بگیرید. شما مثل آب خوردن در کمتر از یک ساعت می توانید یک وب سایت کاملاً حرفه‌ای با تمام امکانات راه اندازی کنید و محصولات دیجی کالا را بفروشید.

4. پس اگر بخواهید از طریق سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کسب درآمد کنید شما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید. پس همین حالا دست به کار شوید و خودتان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.

5.بعد از اینکه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کردید، باید کامل مشخص کنید و ببینید که میخواهید چه محصولات و خدماتی را بفروشید. به نظر من بهتر است در یک زمینه تخصصی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای راه اندازی کنید. مثلاً به جای اینکه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید که تمام محصولات دیجی کالا را بفروشید، یک فروشگاه تخصصی فروش لباس راه اندازی کنید و سعی کنید لباس های دیجی کالا را بفروشید. اگر یک فروشگاه تخصصی راه اندازی کنید شانس بیشتری برای موفق شدن دارید. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را برای فروش محصولات دیجی کالا انتخاب کنید بهتر است بخش پرفروشترین ها بروید و ببینید که محصولات پرفروش ترین دیجی کالا چه چیزهایی هستند و در آن زمینه وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید.

6. بعد از اینکه سایت تان را راه اندازی کردید باید به فکر جذب مخاطب و کاربر باشید. اگر سایت را راه اندازی کنید اصلاً نیازی به هزینه های اضافی مثل تبلیغات ندارید. شما با تولید محتوا در زمینه ای که انتخاب کردید می توانید کاری کنید که به صورت کاملاً رایگان مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند شما را پیدا کنند و وقتی وارد سایتتان شدند و سایت شما خرید کردند به صورت اتوماتیک به سایت دیجی کالا منتقل می شوند و بعد از این که محصولی را تهیه کردند به صورت اتوماتیک پورسانت را دریافت خواهید کرد.

نکات مهم قبل از کسب درآمد از  فروش دیجیکالا

قبل از اینکه به فکر راه اندازی این مدل کسب و کار خانگی باشید بهتر است به چند نکته اشاره کنم.

  1. اولین نکته این است که وقتی در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام می کنید، وظیفه شما فقط فروش محصولات دیجی کالا است. وقتی محصولی را در دیجیکالا میفروشید اصلا نیازی نیست که محصول را خودتان به دست خریدار برسانید. وظیفه دیجی کالاست که محصولات را برای خریدار ها بفرستد.
  2. در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا اصلا نیازی نیست خودتان محصولات دیجی کالا را تهیه کنید و بعد از این که تهیه کردید بفروشید. در روش‌های جدید سیستم همکاری در فروش شما خریدار ها را به فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا هدایت می کنید. پس اصلاً نیازی نیست که محصولات دیجی کالا را تهیه کنید و مجدد بفروشید.
  3. میزان درآمد تان به این بستگی دارد که چقدر روی سایتتان کار کنید. اگر خیلی اصولی این مدل کسب و کار خانگی را راه اندازی کنید خیلی راحت می توانید به درآمدهای چند ده میلیونی در ماه برسید. فقط باید در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ثبت نام کنید و یک وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید.
  4. شما در هر شرایطی و در هر سنی می توانید بدون این که تخصص و مهارت بالایی داشته باشید از این روش استفاده کنید و محصولات دیجی کالا را بفروشید. مطمئن باشید با راه‌اندازی این مدل کسب و کار خانگی می توانید به درآمد های بسیار زیادی در ماه و یا حتی در روز برسید.

پاسخی بگذارید

بستن منو
×
×

سبد خرید