قوانین و مقررات مگاشید:

با توجه به اینکه سایت مگاشید صرفا" جنبه اطلاع رسانی داشته و جهت شناسایی و ثبت سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه برای ایده ها و پروژه ها ایجاد گشته و اعظم فعالیت های انجام یافته در قالب خدمات کارشناسی و استفاده از ابزار اطلاع رسانی صورت میگیرد از اینرو تابع شرایط و ضوابطی است که میباست به آنها توجه و رعایت گردند:

1 - تمامی شرایط و ضوابط مگاشید بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.

2 - پروژه های معرفی شده میبایست تابع مقررات حال حاضر و بر اساس قوانین بوده و به ایده ها و پروژه هایی که خود ، محصول و خدمات مربوطه آنها خلاف قوانین باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و به هیچ عنوان به سرمایه گذاران معرفی نخواهند گردید.

3 - چنانچه اشخاصی به عنوان سرمایه گذار فرم مربوطه را تکمیل نمایند بر اساس برنامه زمانبندی مورد استعلام کارشناسان قرار میگیرند و در صورت عدم تایید از لیست سرمایه گذاران حذف خواهند شد بنابراین اطلاعات صحیح و با صداقت کامل تکمیل گردد.

4- از آنجاکه امکان مراجعه کارشناسی برای تک تک پروژه ها در کل ایران وجود ندارد و اینکار بار مالی زیادی را متوجه مگاشید یا متقاضی مینماید ، تهیه طرح توجیهی و همچنین درج پروژه ها در بولتنها و کانالها ی مگاشید بر اساس اطلاعات ارسالی متقاضیان بوده و ارائه اطلاعات نادرست و خلاف واقع موجب قطع همکاری طرفین شده و صرفا" موجب تحمیل هزینهای ارسال اطلاعات و یا تهیه طرح به متقاضی خواهد شد.

5- هر گونه سوء استفاده از اطلاعات پروژه ها و کپی برداری از آنها ممنوع بوده و فقط با کسب اجازه از مالک آن میسر خواهد بود.

6- چنانچه بهره جویی از خدمات ارائه شده توسط مگاشید ، صرف امور غیر عرف و غیر قانونی چون پولشویی و ... شود تمام عواقب ناشی از آنها متوجه خود شخص شده و مگاشید هیچگونه نقشی در آنها نداشته و مسئله ای متوجه او نخواهد بود.

7- مگاشید در یک پروسه سرمایه گذاری صرفا" نقش معرف را داشته و هیچگونه نقش و اطلاعی از سابقه سرمایه گذاران و ریشه منابع مالیشان نداشته و نخواهد داشت .

8- تمرکز فعالیت مگاشید روی پروژه ها و مباحث مالی و فنی آنها بوده و سابقه و تجربه علمی و فنی مالکان پروژه ها مورد بررسی قرار میگیرند(در صورت تقاضا)  و سبقه اخلاقی متقاضیان در حوزه اختیارات مگاشید نمیباشد.

استفاده از خدمات و ابزار مگاشید جهت معرفی ایده ها و پروژه ها به سرمایه گذاران و یا بهره مندی از امکانات ارائه شده جهت شناسایی و سرمایه گذاری در پروژه ها منوط به پذیرش قوانین و مقررات فوق پوده و هر گونه همکاری و ارتباط با مگاشید در این راستا به منزله پذیرش تمام موارد به صورت پیش فرض میباشد.

** درصورت وجود هرگونه انتقاد و پیشنهاد از سوی متقاضیان، کاربران و سرمایه گذاران از نحوه عملکرد سایت و همکارانمان میتوانید نظرات خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید.