چه کنیم؟

پیدا کردن راه و مسیر مناسب برای سرمایه گذاری یا جذب سرمایه گذار یکی از دغدغه های اصلی کارآفرینان و علاقمندان به بازار سرمایه است . با توجه به عدم وجود فضاهای مناسب در این خصوص و نبود اطمینان از یک پروسه سرمایه گذاری امن با شرایط قانونی و شرعی و همچنین کمبود سیستمهای اطلاع رسانی در این حوزه باعث شده تا سردرگمی تنها نشانه مشهود این موضوع باشد. اما عطش بازار سرمایه و پررنگ شدن علاقمندیهای بخش خصوصی به سرمایه گذاری در حوزه های اقتصادی با شاخصهای مالکیت مادی و معنوی در قالب مشارکت، لزوم ایجاد سیستمهای اطلاع رسانی جهت شناسایی و معرفی پروژه ها و ایده ها را بیش از پیش احساس میگردد.

فرض کنید ایده یا پروژه نوپا یا درحال قعالیتی دارید و برای اجرا یا ادامه فعالیت نیازمند سرمایه هستید. یا سرمایه ای در اختیار دارید و علاقمند به ایجاد فعالیت اقتصادی به عنوان منبع درآمد اصلی یا ثانویه میباشید اما انتخاب گزینه مناسب سردرگمتان کرده است.

در هر دو حالت کمبود یا نبود مرجعی مناسب جهت شناسایی و بررسی موضوعات و انتخاب گزینه مناسب موجب بی انگیزگی و نهایت انصراف از این تصمیم در بعد شخصی و سکون سرمایه و کندی حرکت چرخ اقتصاد در بعد کلان شده است.

با درک این موارد در سالهای اخیر مگاشید توانسته مجموعه ای بزرگ از سرمایه گذاران و علاقمندان سرمایه گذاری با توان و سلایق مختلف را شناسایی نموده است. این مجموعه دائما" در حال بروزرسانی و افزایش است به گونه ای که تا پایان نیمه اول سال 1396 نزدیک به 1100 سرمایه گذار ثبت شده و آماده سرمایه گذاری میباشند. شما نیز میتوانید با ثبت نام و تکمیل فرم سرمایه گذار در سایت پس از ارزیابی اولیه در انتظار پروژه های سرمایه گذاری باشید.

اما مهمترین بخش مربوط به مالکان ایده ها و صاحبان پروژه ها و مشاغل، تولید کنندگان و مدیران صنایع در بخشهای گوناگون است . تمامی کسانیکه به نوعی برای ایجاد، تکمیل و ادامه پروژه های خود نیازمند سرمایه هستند و فضا و مکان مناسبی برای جذب سرمایه گذار یافت نمیکنند و شرایط، زمان و ملزومات کافی برای رفع نیازمالی از طریق بانکها و سایر نهادهای مرتبط را ندارند، بهترین، سریعترین، کم هزینه ترین و امنترین روش قرارگرفتن در گروه سرمایه پذیران مگاشید است.

مگاشید بر پایه درخواست متقاضی عمل میکند و در جهت شرایط متقاضی گام بر میدارد. بر این اساس ابتدا متقاضی درخواست و مدل جذب سرمایه خود را مشخص و اعلام میکند. در بررسی اولیه به او پیشنهاد کارشناسی داده میشود که بهترین امکان برایش چگونه خواهد بود.

با ثبت در مجموعه سرمایه پذیران مگاشید این قایلیت برای شما فراهم خواهد شد تا در نمایشگاه های هفتگی که به صورت بولتنها (نشریات داخلی) طراحی و منتشر میشوند حضور یافته و به 1100 سرمایه گذار در سراسر کشور ارسال میگردد. در این روش براساس درخواست، سلیقه، نوع و ارزش پروژه  امکان معرفی با ابعاد و اندازه و شرح دلخواه وجود داشته و قابلیت آگاه سازی و اطلاع رسانی به بهترین شکل ممکن در فضایی کاملا مرتبط و با ماهیت و جنس سرمایه گذاری برای مخاطب سرمایه گذار را دارد.

با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان مگاشید، استفاده از این ابزار با استفاده از پلنهای مختلف صورت میگیرد تا علاوه بر تنوع بخشیدن در زمان و تعداد درج، امکان استفاده برای سرمایه پذیران با توان مالی مختلف وجود داشته باشد.

به یاد داشته باشید برای جذب سرمایه گذار در مرحله اول باید همانند یک سرمایه گذار عمل نمود و به جهت معرفی پروژه خود باید سرمایه گذاری نمایید. در مگاشید این امکان با کمترین هزینه و بهترین بازدهی برای شما مهیا شده است.

پس اگر سرمایه گذارید با ثبت نام در سایت یا تماس با مگاشید خود را در مجموعه بزرگ سرمایه گذاران قرارداده و منتظر دریافت نشریات داخلی با ماهیت ارائه پروژه های نیازمند سرمایه باشید و اگر پروژه و ایده ای دارید که بخاطر آن در پی جذب سرمایه هستید جای شما در نشریات مگاشید خالیست.

همکاری و پشتیبانی کارشناسی مگاشید:

در ارائه پروژه ها به سرمایه گذاران، پلنی در نظر گرفته شده تا برای معرفی طرح کارشناسان مگاشید درقالب مشاور وارد شده و مجموعه فعایتهایی شامل تهیه تنظیم طرح توجیهی، ارسال و دفاع از طرح برای سرمایه گذاران را به انجام میرسانند. این قابلیت براساس دلخواه و تشخیص متقاضی و درخواست ایشان صورت گرفته و به عنوان خدمات جانبی قابل ارائه میباشد.