چه کنیم؟

 

فقط کافیست برای ایده خود کمی هزینه کنید تا میان سرمایه گذاران مطرح شوید.

پیدا کردن راه و مسیر مناسب برای سرمایه گذاری یا جذب سرمایه گذار یکی از دغدغه های اصلی کارآفرینان و علاقمندان به بازار سرمایه است . با توجه به عدم وجود فضاهای مناسب در این خصوص و نبود اطمینان از یک پروسه سرمایه گذاری امن با شرایط قانونی و شرعی و همچنین کمبود سیستمهای اطلاع رسانی در این حوزه باعث شده تا سردرگمی تنها نشانه مشهود این موضوع باشد. اما عطش بازار سرمایه و پررنگ شدن علاقمندیهای بخش خصوصی به سرمایه گذاری در حوزه های اقتصادی با شاخصهای مالکیت مادی و معنوی در قالب مشارکت، لزوم ایجاد سیستمهای اطلاع رسانی جهت شناسایی و معرفی پروژه ها و ایده ها را بیش از پیش نمایان میسازد.

فرض کنید ایده یا پروژه نوپا یا درحال قعالیتی دارید و برای اجرا یا ادامه فعالیت نیازمند سرمایه هستید. یا سرمایه ای در اختیار دارید و علاقمند به ایجاد فعالیت اقتصادی به عنوان منبع درآمد اصلی یا ثانویه میباشید اما انتخاب گزینه مناسب سردرگمتان کرده است.

در هر دو حالت کمبود یا نبود مرجعی مناسب جهت شناسایی و بررسی موضوعات و انتخاب گزینه مناسب موجب بی انگیزگی و نهایت انصراف از این تصمیم در بعد شخصی و سکون سرمایه و کندی حرکت چرخ اقتصاد در بعد کلان شده است.

با درک این موارد در سالهای اخیر مگاشید توانسته مجموعه ای بزرگ از سرمایه گذاران و علاقمندان سرمایه گذاری با توان و سلایق مختلف را شناسایی نماید. این مجموعه دائما" در حال بروزرسانی و افزایش است به گونه ای که تا پایان سال 1396 بیش از به 2000 نفردر این سیستم ثبت نام نموده اند. شما نیز میتوانید با ثبت نام و تکمیل فرم سرمایه گذاریا سرمایه پذیردر سایت، تقاضای خودرا درج کرده تا کارشناسان ما شرایط مناسب برای سرمایه گذاری یا جذب سرمایه را ارائه نمایند.

یکی از خدمات مهم قابل ارائه از طرف مگاشید مربوط به مالکان ایده ها و صاحبان پروژه ها و مشاغل، تولید کنندگان و مدیران صنایع در بخشهای گوناگون است . تمامی کسانیکه به نوعی برای ایجاد، تکمیل و ادامه پروژه های خود نیازمند سرمایه هستند و فضا و مکان مناسبی برای جذب سرمایه گذار یافت نمیکنند و شرایط، زمان و ملزومات کافی برای رفع نیازمالی از طریق بانکها و سایر نهادهای مرتبط را ندارند، بهترین، سریعترین، کم هزینه ترین و امنترین روش قرارگرفتن در گروه سرمایه پذیران مگاشید است.

مگاشید بر پایه درخواست متقاضی عمل میکند و در جهت شرایط متقاضی گام بر میدارد. بر این اساس ابتدا متقاضی درخواست و مدل جذب سرمایه خود را مشخص و اعلام میکند. در بررسی اولیه به او پیشنهاد کارشناسی داده میشود که بهترین امکان برایش چگونه خواهد بود.

با ثبت در مجموعه سرمایه پذیران مگاشید این قایلیت برای شما فراهم می شود تا در نمایشگاه های هفتگی که به صورت نشریات تخصصی  طراحی و منتشر میگردند حضور یافته تا به مجموعه سرمایه گذاران ثبت شده در سراسر کشور معرفی شوید.

در این مرحله مگاشید با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب، پروژه و درخواست شما را آماده ارائه به سرمایه گذاران می نماید. یعنی با تهیه خلاصه ای از طرح پروژه مذکور یا تنظیم طرح توجیهی و امکانسنجی کامل و استاندارد و تکمیل مستندات لازم( در صورت تمایل متقاضی) پرونده پروژه شما را آماده معرفی به سرمایه گذاران کرده تا توان تحلیل و بررسی و نهایت تصمیم گیری ایشان افزایش یابد.

براساس درخواست، سلیقه، نوع و ارزش پروژه  امکان معرفی با ابعاد و اندازه و شرح دلخواه (طبق پلنهای موجود) وجود داشته و قابلیت آگاه سازی و اطلاع رسانی به بهترین شکل ممکن در فضایی کاملا مرتبط و با ماهیت و جنس سرمایه گذاری برای مخاطب و سرمایه گذار وجود دارد.

با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان مگاشید، استفاده از این ابزار با استفاده از پلنهای مختلف صورت میگیرد تا علاوه بر تنوع بخشیدن در زمان و تعداد درج، امکان استفاده برای سرمایه پذیران با توان مالی مختلف وجود داشته باشد.

به یاد داشته باشید برای جذب سرمایه گذار در مرحله اول باید همانند یک سرمایه گذار عمل نمود و به جهت معرفی پروژه خود باید سرمایه گذاری نمایید. در مگاشید این امکان با کمترین هزینه و بهترین بازدهی برای شما مهیا شده است.

پس اگر سرمایه گذارید با ثبت نام در سایت یا تماس با مگاشید خود را در مجموعه بزرگ سرمایه گذاران قرارداده و منتظر دریافت نشریات داخلی با ماهیت ارائه پروژه های نیازمند سرمایه باشید و اگر پروژه و ایده ای دارید که بخاطر آن در پی جذب سرمایه هستید جای شما در نشریات مگاشید خالیست.

 

برای شما این امکان وجود دارد تا در فضایی کاملا تخصصی، درخواست و پروژه مدنظرتان را به مجموعه ای بزرگ از سرمایه گذاران معرفی نمایید.

قدرت و توان ابزار مگاشید را در بررسی آماری مشاهده نمایید.


همکاری و پشتیبانی کارشناسی مگاشید:

در ارائه پروژه ها به سرمایه گذاران، پلنی در نظر گرفته شده تا برای معرفی طرح کارشناسان مگاشید درقالب مشاور وارد شده و مجموعه فعایتهایی شامل تهیه تنظیم طرح توجیهی، ارسال و معرفی طرح با بهره جویی از نشریه پیام سرمایه و صنعت ایران برای سرمایه گذاران صورت میپذیرد. این قابلیت براساس دلخواه و تشخیص متقاضی و درخواست ایشان انجام شده و به عنوان خدمات جانبی قابل ارائه میباشد.

شایان ذکر است مگاشید به عنوان مشاور کارآفرینی دارای مجوز رسمی از نهاد مربوطه بوده و تمامی مراحل و شرایط اعلام شده مورد تایید سازمان ذیربط می باشد. لذا از ارائه درخواستها و پیشنهادات مغایر با قوانین جدا" خودداری فرمایید.