هدف اصلی مگاشید ایجاد ارتباط میان سرمایه گذار و متقاضی دریافت سرمایه است . برای این منظور فضای ایجاد شده به گونه ای است که سرمایه گذاران با ثبت نام در سایت یا تماس تلفنی و حضوری و یا پیگیریهای همکارانمان در مگاشید بر اساس مقدار سرمایه و موضوع سرمایه گذاری طبقه بندی میشوند . متقاضیان سرمایه نیز از همین روشهای ارتباطی با مگاشید آشنا میشوند . حال مهمترین قسمت پروسه سرمایه گذاری یعنی ، معرفی پروژه ها به سرمایه گذاران میبایست انجام شود که به دو صورت کلی (کمپین های سرمایه گذاری ) قابل انجام است .

کمپینهای معرفی پروژه به سرمایه گذار:

برای معرفی اید ها و پروژه ها به سرمایه گذاران روشهای مختلفی وجود دارد که مگاشید از طریق کمپینهایی به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای اینکار را انجام میدهد. این کمپینها به دو دسته عمده تقسیم میشوند که شامل مشارکت و حضور مستقیم مگاشید و خدمات مشاوره و کارشناسی و همچنین ارتباط مستقیم متقاضی با سرمایه گذار بدون حضور مگاشید است.

1 ) با مشارکت مگاشید

در این روش مگاشید به همراه کارشناسان خود به طور مستقیم در معرفی و ارائه پروژه به سرمایه گذاران مشارکت داشته و تا زمان جذب سرمایه گذار و در بازه زمانی مورد نظر برای تامین شرایط شما در کنارتان خواهد بود و از طرح دفاع خواهد نمود.

                 2 ) معرفی مستقیم متقاضی

ارائه و معرفی پروژه در این روش با استفاده از ابزار و سیستم اطلاعرسانی مگاشید صورت میگیرد ولی دفاع از طرح به عهده متقاضی است و ارتباط مستقیم میان سرمایه گذار و متقاضی برقرار میگردد. کارشناسان مگاشید میتوانند صرفا" به عنوان مشاور در چگونگی استفاده از ابزار معرفی پروژه به متقاضی کمک نمایند.

 

 

روش اول معرفی پروژه با پشتیبانی فنی و مشاوره ای مگاشید است . در این روش کارشناسان مگاشید میبایست طرح توجیهی پروژه مورد نظر را تهیه کرده که هزینه تهیه آن بر اساس نوع و مقدار سرمایه مورد نیاز متفاوت بوده و قبل از انجام اعلام هزینه خواهد شد. هزینه های مربوط به ارسال و استفاده از ابزار اطلاع رسانی توسط مگاشید صورت گرفته و در صورت انجام سرمایه گذاری کارمزد دریافت میگردد.

روش دوم صرفا" استفاد از ابزار معرفی و اطلاع رسانی به سرمایه گذاران و معرفی پروژه به ایشان است که ارتباط مستقیم میان سرمایه گذار و متقاضی برقرار شده و این متقاضی است که میبایست از طرح خود دفاع کرده و سرمایه گذاران را متقاعد به سرمایه گذاری در پروژه مورد نظر نماید .

بر این اساس تعرفه استفاده از سیستم اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها در قالب پلنهای کاربردی و بررسی شده به صورت زیر اعلام میگردند.

 

مهمترین ابزار معرفی پروژه ها بولتنهای تخصصی است که بر حسب موضوع فقط برای سرمایه گذارانی که در مجموعه و طبقه بندی مگاشید (بیش از 1000 سرمایه گذار) قرار دارند ارسال میگردد. طبیعتا" نحوه ارائه ، مقدار توضیحات ، تعدد ارسال و شفافیت بیان در توجیه (مالی و بازار) پروژه در بولتنها موجب جلب توجه بیشتر و نهایت افزایش جذابیت برای سرمایه گذاران خواهد شد.

 

خاطر نشان میشود سیستم ارسال مگاشید به گونه ای طراحی شده است که دربازه زمانی یکماه، پروژه ها به تمامی سرمایه گذاران ارسال خواهد شد و معرفی به کل سرمایه گذاران (در حال حاضر نزدیک به 1100 سرمایه گذار) پس از چهار شماره (چهارهفته) تکمیل خواهد شد، بنا براین با توجه به افزایش مجموعه سرمایه گذاران به صورت روزانه، تداوم انتشار و حضور در نشریات شانس مشاهده و احتمال جذب سرمایه از جانب سرمایه گذاران جدیدالورود را بالاتر خواهد برد. پس در انتخاب فضای مورد نظر خود در نشریات و همچنین پلنها دقت کافی را لحاظ نمایید.

جدول تعرفه استفاده از خدمات و پلنهای معرفی پروژه ها به سرمایه گذاران به صورت زیر است:

 
 

 *برای پروژه هایی که مقدار سرمایه گذاری در آنها پایین است نیز تدابیری اتخاذ شده تا متقاضیان بتوانند از سیستم اطلاع رسانی مگاشید بهره مند شوند .

بر این اساس پلن E با ساختار اقتصادی طراحی شده و به صورت نمایش صرفا" موضوع و شماره تماس در نظرگرفته شده است .

**برای انتخاب بهترین پلن، میتوانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید. کارشناسان ما با بررسی اولیه پروژه مدنظر شما، استفاده از تجربیات پروژه های انجام شده، آگاهی از سلیقه سرمایه گذاران در چگونگی ارائه و معرفی پروژه برای جلب نظر ایشان و توان مالی و بودجه در نظر گرفته شده از جانب شما، بهترین، اثربخش ترین و پربازده ترین پلن را به شما پیشنهاد خواهند داد و در نحوه طراحی و چگونگی ارائه طرح شما را یاری خواهند نمود.

 

 

***جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با شماره تلفن زیر یا شماره های مندرج در تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

02166577983